OTL skad to sciagnac?

Mam wielka prosbe czy ktos moze wie skad sciagnac program OTL? jak wchodze na strone z ta instalka to wyskakuje ze serwer jest nieczynny i nie moge znalezc nic innego. Jak by kto byl taki dobry to mam prosbe zeby mi przeslal na mail cala instalke : marcinkozlowski29@yahoo.com. Mam problem z Malware Defense i potrzebuje przeskanowac tym programem bo nie wiem jak inaczej to dziadostwo usunac…dzieki z gory

Pobierz OTListIt2: http://www.searchengines.pl/index.php?s … =392369 przeskanuj daj log OTListIT.txt oraz Extras.txt.

Pobierz OTListIt2: otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html przeskanuj daj log OTListIT.txt oraz Extras.txt.

:slight_smile:

dzieki za linki ale niestety juz probowalem z tych stron i nadal mi sie zglasza ze serwer jest niedostepny

Dodane 17.01.2010 (N) 19:50

ma to ktos sciagniete na kompa zeby mi mogl mailem przeslac? bede bardzo wdzieczny

ehh, tak ciężko przeczytać przyklejone?

otl-gmer-rsit-dds-inne-instrukcje-t370405.html

juz wiem gdzie byl problem, Firefox nie chcial mi otworzyc tych stron z linkami ale ja wlazlem spod Internet Explorer to teraz wszystkie linki dzialaja. Dzieki wam za pomoc jestem niezmiernie wdzieczny…pozdrawiam

=D>