Otwarzacze mp4

czy wie ktos moze czy oferowane otwarzacze na stronie http://www.nanokey.pl sa godne kupienia, a moze ktos ma i by mogl napisac cos o nich jak sie sprawuja???

Powiedz nam ile chcesz przeznaczyć na odtwarzacz mp4?

mam zamiar kupic ten otwarzacz http://www.nanokey.pl/proddetale.php?info=mj3c zarem z przesylkom wychodzi okolo 220zł, ale sie zastanawiam czy sa one wartne kupienia czy nie jakies szmelc co dzwiek ledwie co slychac, radia wogole nie sciaga itp… posiadam mp3 creative i mam kupca na niego i po tym chcece kupic mp4 ale juz nie creativa, i czy odczuje roznicze w otwarzaniu dzwieku

deejay_deejay :

klik

klik

Creativa na jakieś badziewie chcesz wymienić ? :shock: bez komentarza…

512 Mb :? Co będziesz oglądał na tym odtwarzaczy - teledyski :roll:

niby badziewie ale sa tez plusy w tym

co ci da mp4? funcke mp3 plus slaby wyswietlacz na ktorym mozesz ogladac fotki… bezsensu lepiej jakis dobry mp3… no chyba ze taki mp4 za 1000 zeta :D:D z aparatem cyfrowym itp :slight_smile:

To jest wg. totalnie nie potrzebne w playerach :?

Ja osobiście największemu wrogowi nawet nie poleciłbym nic innego jak iPoda :slight_smile: To jest poprostu cudne ^^ :smiley:

ipod? wydaje mi sie ze przereklamowany jest :):slight_smile: a co do wątku zastanow się… jak mp4 z 512 mb pamięci moze kosztować tyle samo co mp3 z taką samą ilością pamięci (mowie o jakimś markowym )

dlatego zastanawiam sie posiadam mp3 creativa 256mb i chce zmienic na mp4 512mb http://www.nanokey.pl/proddetale.php?info=mj3c i sie zastanawiam czy mi sie opyla, chociaz patrzec na pamiec jeszcze raz tyle to juz jakis plus

UGH :x Miałeś go chociaż w ręce? Wątpie …

widzialem… mialem w rece… bawilem sie… to moze sprecyzuj co w nim ci sie tak baaardzo podoba?

Nie potrafie tego inczej sprecyzować - Wszystko …

A co Ci sie w takim MP4 podoba? Możliwość oglądania filmów? iPod też to potrafi …

Zresztą …

… Dalsza konwersacja na ten temat niema sensu …

Ja sie już uciszam

OUT!

mp4 moim zdaniem to szkoda sianka :slight_smile: tzreba bylo czytac ze zrozumieniem moje posty :D:D dlatego twierdze ze za te 220 zł lepszym rozwiązaniem bedzie jakiś mp3 512 niz mp4

mzoe niech sie wypowiadaja ci co maja taki sprzet,ja mam mp4 512 mega i spokojnie mi wejdzie ponad 2 godziny normalnego filmu bo przeciez to format mp4!i maly wyswietlacz(moj ma 1,5’’) wiec z 700 mega robi sie jakies 400!i jakosc jest zadowalajaca!a kogo stac na mp4-rki za 1000 zł to powodzenia skoro nie macie ludzie na co kasy wydawac!

Złączono Posta : 06.05.2006 (Sob) 17:04

a firmy typu creative to chyba kazdy wie ze sporo kasy idzie za sama nalepke… przykladem moga byc DVD firmy bellwood jako jedyne poprawie czytaja wszywstkie napisy i czytaja praktycznie wszystkei fotmaty divx i pokrewne!sa nie tylko dobre ale i najtansze!wszystkie inne DVD takich znanych firm jak panasonic siadaja przy nim.

Złączono Posta : 06.05.2006 (Sob) 17:05

troche zle napisalem,chodzilo o to ze te bellwody sa nie tylko tansze,ale i lepsze od tych markowych! wiec nie zawsze drozsze= lepsze

i tu sie zgadzam z danzelmario nie zawsze co drozsze jest lepsze

Ale w tym przypadku iPod wygrywa.

Racja iPod jest boski… następny player -> iPod :>

deejay_deejay : pewnie że tak… ale nie zawsze gorsze i tańsze jest lepsze od droższego :slight_smile:

danzelmario: z jaką szybkością ci się filmy wyświetlają ? 4 fps’y ? Miałeś chociaż jakiś inny player od tego co masz teraz ? Masz z czym porównać ?

nie mam porownania…ale jak zgrywam z kompa to wyobraz sobie TaOs ze film chodzi z normalna szybkoscia.obejrzalem calutki film na tym odtwarzaczu i nie zauwazylem jakichs specjalnych spowolnien.,ogladalo sie jak najnormalniej w swiecie…owszem na kompie lepiej:)ale to nei o to chodzi przeciez.dziala dobrze i odtwarza dobrze!jestem zadowolony jak najbardziej z tego gadzetu . nie wiem ile to ma fps ale uwierzcied ludzie ze odtwarza filmy najnormalniej w swiecie.to trzeba po prostu zobaczyc samemu no.:slight_smile:

No dobra fakt ze przy ok. 12 fpsach obraz daje “poczucie” płynnosci dla niewprawionego oka, ale to nie jest najwazniejsze. Jak jakosc dzwieku ? Masz z czym to porownac ?