Otwarzacze mp4

ja mam creative mp3 512mb, do słuchania muzyki w zupełnosci mi wystarcza i bardzo dobra ma jakosc dzwieku

TaOs ja w sumie nie wiem jaka to jakosc.szczerze?mi wystarczy nie jestem jakis didzej zeby miec muze w najlepszej jakosci.owszem creative lepsze ale za jaka kase?mnie nie stac…za droga to firma jak dla mnie za duzo chca kasy za nalepke

Złączono Posta : 12.05.2006 (Pią) 16:17

a na marginesie to nie masz co sie chwailc sprzetem.taki sobie…karte masz do bani:P mam lepsza. bo radeona x1600

danzelmario : o ile mnie pamięć nie myli to teraz creativy TX’y sa po ok. 2xx zł wiec nie duzo… Poza tym najpierw piszesz ze lepsza jakos muzy a potem ze placisz za nalepke… wiec chyba nie placisz za nalepke skoro jest lepsza jakos tak ? :slight_smile:

Co do karty to chyba chodzi Ci o Daniel_Tracer’a, podejście masz z piaskownicy…

taos dla mnie jakosc wystarczy i tyle!

OK tylko że wiesz… dla przyszłych urzytkowników którzy będa szukali jakiegoś info na temat w/w odtarzacza taki post nie wiele znaczy… Mozesz do czegoś porównać ?

porownac mowisz…a z czym…mp4 od nie dawna jest,trudno mi porownac do czegos…po prostu wszystko chodzi tak jak trzeba w jakosci no dla przecietnego uzytkownika zadowalajacej ja np ogladam na tym odtwarzaczu smieszne filmiki(zgrywam majewskiego tam)i no niezla zabawa jadac autobusem i moc tego posluchac…wiec no nie jest zle.powiem tak:jak ktos nie jest wymagajacy tak jak ja to bedzie usatysfakcjonowany,choc zawsze pojawia sie tacy co im cos nie pasuje…ale to nbie moj problem :mrgreen: