Otwierające się nowe okna w folderach

Witam.Ostatnio borykam się z takim problemem: Klikam(dwukrotnie) na folder i otwiera się on za każdym razem w nowym oknie.Powoli już ta sytuacja staje się męcząca.Próbowałam już radzić się u wujka Google,ale te metody nie pomagają. Oprócz tegp gdy np. chcę przenieść folder z jednego miejsca do drugiego wyskakuje następujący błąd:

przechwytywaniewtrybiepbl.jpg

Oczywiście folder istnieje i po naciśnięciu spróbuj ponownie wszystko sie przesyła, no ale ten błąd… jak dla mnie to nie powinien sie pokazywać, tym bardziej,że plik ‘‘istnieje’’ i nie jest uszkodzony.

Co radzicie? Macie jakieś pomysły jak sie pozbyć tyć błędów? Dodam,że nie mam żadnej kopi systemu w pamięci żeby zrobić przywracanie systemu :frowning: Mam ten problem od kilku dni i jest uciążliwy,momentami nawet bardzo.Wierzę w Was,że się na tym znacie i mi pomożecie.Będę bardzo wdzięczna.Dziękuję z góry.Pozdrówka.

Mój komputer->Narzędzia->Przeglądanie folderów->Otwórz folder w tym samym oknie

http://searchengines.pl/topic/129916-ot … wym-oknie/

Stawiałbym na wirusa. Wklej log z OTL:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

obowiazkowe-logi-t253052.html

Zapomniałam podziękować. Owszem foldery otwierają się już normalnie,ale ciągle wywala błąd gdy np. przenoszę pliki z kosza. :frowning:

Cóż - dużo błędnych ścieżek i skrótów. Fakt, że to może być wynik jakiegoś błędu w systemie, czy uszkodzonej przez coś - aplikacji. Jest sposób, aby ewentualne zagrożenia wyrzucić, naprawić wszystkie skróty itp. Pobierz RogueKiller portable. Jest w połowie tej stronki http://forum.pcformat.pl/Lista-programo … -t?page=22 pierwszy 32 bit, albo drugi link 64 bit, zależnie od systemu. Można na pulpit. Uruchom na win 7 jako administrator. Zacznij klikając skan. Potem kliknij delete. Następnie po lewej stronie będzie pisało fixshortcut i w to klikniesz. Tyle, Logi i backup pojawią się na pulpicie. Zostaną przywrócone domyślne skróty w manu start i w systemie zobaczysz pewne pliki systemowe, ale to tak ma być. Mają pozostać. Następnie użyj programu JetClean z DP. On to dopiero posprząta błędne ścieżki, niewłaściwe i nieprawidłowe wpisy. Zawsze JetClean robi log, ale na dwóch systemach mnie nie zawiódł i niczego nie uszkodził. Wyraźnie system przyśpieszy. Jak wróci wszystko do ładu, usuniesz RogueKiller i to, co pozostawił, do kosza.

Pamiętaj - po użyciu RogueKiller zrób restart.