Otwieranie dysku twardego

Witam.

Mam pytanie - wie ktoś może co zrobić w tym przypadku ->po kliknięciu na dysk pojawia mi sie ->

f637378984419137m.jpg

i w żaden sposób nie moge ich otworzyć ;/ ;/

siostra mi coś nagrzebała w kompie i teraz nie moge wejść na żaden z dysków logicznych;/ ;/ ;/

z góry dzięki za pomoc

Format wchodzi w gre?

tak srednio… bo mam za duzo danych które sa jeszcze przez 2 miesiące potrzebne… a potem format

gdyby jedynym lekarstwem był format to juz bym go dawno zrobił a nie sie udzielał na forum…

Może spróbuj tego:

Otwórz dowolny folder—>z menu u góry wybierz Narzędzia—>Opcje folderów—>zakładka Widok—>odznacz opcje użyj prostego udostępniania plików i zaznacz pokaż ukryte pliki i foldery

Potem ppm (prawy przycisk myszy) na dysk C—>Właściwości—>zakładka Zabezpieczenia—>zazncz nazwę swojego konta i daj mu pełne uprawnienia do odczytu i zapisywania plików, zaznaczając wszystkie opcje w kolumnie Zezwalaj.

Może to pomoże rozwiązać Twój problem: HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell. Używanie szukaj nie powoduje żadnych skutków ubocznych :stuck_out_tongue:

Pobierz Combofix http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=86306&st=0&p=395642entry395642 przeskanuj system log na forum

:slight_smile:

ja mam dokładnie to samo. ale wpadłem żeby wyszukać plików w wyszuk. i wszystko jest