Otwieranie i modyfikacja plików gry z wine

(antiferno) #1

Chciałem powrzucać dodatkowe mapy do gry zainstalowanej pod wine tylko mam 1 problem - nie mam pojęcia jak otworzyć jej folder...

Wchodze przez Wine/ przeglądaj napęd C: i w 'program files' nie ma katalogu gry ... próbowałem CTRL+F i szukać ale nic nie znajduje... jak tam wejść ?

(nintyfan) #2

Otwórz skrót gry w edytorze tekstowym(jeżeli go nie ma, to skopiuj z menu lub poszukaj w ~/.local/share/applications ), a następnie wklej tutaj zawartość/treść.

(antiferno) #3

[Desktop Entry]

Name=Stronghold Crusader

Exec=env WINEPREFIX="/home/u53r/.PlayOnLinux/wineprefix/STR" wine C:\\windows\\command\\start.exe /Unix /home/u53r/.PlayOnLinux/wineprefix/STR/dosdevices/c:/users/Public/Menu\ Start/Programy/Firefly\ Studios/Stronghold\ Crusader/Stronghold\ Crusader.lnk

Type=Application

StartupNotify=true

Path=/home/u53r/.PlayOnLinux/wineprefix/STR/dosdevices/c:/Program Files/Firefly Studios/Stronghold Crusader

Icon=/home/u53r/.local/share/icons/791f_stronghold crusader.png

(nintyfan) #4

To ten katalog.

/home/u53r/.PlayOnLinux/wineprefix/STR/dosdevices/c:/Program Files/Firefly Studios/Stronghold Crusader

wprowadź:

xdg-open "/home/u53r/.PlayOnLinux/wineprefix/STR/dosdevices/c:/Program Files/Firefly Studios/Stronghold Crusader"

(antiferno) #5

o dziala dzieki :smiley: