Otwieranie Linków z tlena na Viście

Witam mam problem z otwieraniem Linków w Komunikatorze tlen, gdy ktoś ma linka w opisie to wszystko jest ok adres otwiera się w domyślnej przeglądarce. ale jak mam jakiegoś linka na poczcie między innymi z forum dobreprogramy to linki otwierają mi sie w IE, a chciałbym oczywiście w Firefoxie, nie wiem jak sie z tym uporać

Sprubój przeinstalować tlena i przeglądarke. Co bedzie dalej, zobaczymy.

To nic nie da…

Raz że Firefox nie jest jeszcze do końxca kompatybilny z Vistą, dlatego ma problemy z ustawieniem go jako domyślna przeglądarka.

Dwa przeinstalowanie nic nie da :!:

Można spróbować ustawić ff aby wszystko otwierała tak :

Start -> po prawej na tym czarnym pasku masz programy domyślne, i tam sobie ustaw :wink:

hmm no to pozostaje czekać na kolejne wersje firefoxa, tlena no i updaty Visty mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości w końcu to naprawią :stuck_out_tongue:

FF 3 dziala ladnie z Vista (ponad 2 msc temu sprawdzalem)

Ten sam problem jest z Operą i G-G pod Vistą. Na razie rozwiązania brak.

Z operą?

Najnowsza wersja http://pl.opera.com/ działa bardzo dobrze.

Można ustawić ją jako domyślną i wszystkie linki otwiera Opera :wink:

Mi w połączeniu Opera + Tlen działa wszystko dobrze, trzeba tylko ustawić ją, by stała się domyślną przeglądarką :stuck_out_tongue:

W moim przypadku linki z okna rozmowy w GG otwieraja się w IE, mimo, iz Opera jest domyślna przeglądarką. Całeszczęście, w Mirandzie jest tak, jak powinno.

Nic z tym się nie da zrobić, aczkolwiek dla protokołu GG w Konnektcie można zamiast wtyczki KIEview zastosować nowszą (beta) kDV. Tyle, że mi np. ona nie odpowiada, może jak zostanie dopracowana.

Zauważ tylko, że ja nie pisałem o Tlenie.

Mam zainstalowaną najnowszą wersję, Opera jest domyślną przeglądarką, wszelkie protokoły internetowe są z nią skojarzone. Mimo to linki z g-g otwierają się u mnie w IE.

Też mnie to wrrr, niestety nie da rady inaczej. Chyba, ze skorzystasz z Konnekt’a i wtyczki kDV.

Tak nawiasem to przekonaj się do Konnekta, załóż, sprawdź może Tobie będzie odpowiadać wytczka kDV. Jak nie to może zostawisz sobie z domyślną.