Otwieranie linków

Witam wszystich :smiley: Mam problem z otwieraniem linków w tlenie.Klikam na linka w mailu lub w oknie rozmowy i nic poprostu zero reakcji.Nie otwiera się przegladarka.Mam 2 opera i explorer no i nie wiem o co biega.Help :frowning:

Ustaw jedna z przegladarek jako domyslna(otwierajaca linki),menu-opcje.

Dialer też tak myślałem ale to nie działa.Ale miałem taki temat że zainstalowałem firefoksa i tam ustawiłem przeglądarkę domyślną.Było oki,ale odinstalowałem ją i teraz jest problem z otwieraniem linków.Wydaje mi się że firefoks przejął wszystkie priorytety,ale jego nie ma.

W takim razie przeczyść rejestr od firefoksa. Najlepiej zainstaluj go jeszcze raz sprawdź czy wszystko chodzi jak tak to odinstalu go programem Add/Remove Plus! 5.1. Następnie zrób backup rzeczy w operze. Odinstaluj operę tym samym programem i zainstaluj ją ponownie… Powinno wszystko chodzić :d. Tylko nie zapomnij najpierw zrobić kopii zapasowych danych z opery historii, zakładek itp. Ponieważ po usunięciu może być potem problem ;).

Pewnie jakies resztki zostaly firefoxa i dlatego.Sprawdz w dodaj usun programy czy nie ma go albo w Program Files.Albo sciagnij jakis program do usuwania pozostalosci po odinstalowanych programach.