Otwieranie nie wiecej niz 15 plikow jednoczesnie

Witam,

Zauważyłem, że w Windows 7 RC po zaznaczeniu większej ilości plików niż 15, nie ma opcji ‘Otwórz’, czyli można otworzyć jednocześnie tylko do 15 plików, mam na myśli plików tego samego rodzaju, np. 15 pdf’ów. Czy to tylko w Windows 7 RC tak jest czy tak już będzie w Windows 7; w XP na pewno tak nie było.

davj , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

W buildzie 7264 też to zauważylem, więc tak raczej będzie w RTM

:stuck_out_tongue:

Nowszy, jednak jest dostępny tylko dla beta-testerów M$ xD Nie ma już sensu go ściągać, skoro RTM ma wyjść 13 lipca. :stuck_out_tongue:

Hmm, no rozumiem, że tylko dla beta testerów, ale chyba nie sądzisz że nie ma sensu używać wersji RC po 13 lipca. Będzie aktywna do 31 marca 2010, więc na kupowanie jest czas a laptopa już mam (z Vistą), więc kolejnego z preinstalowaną 7 nie będę kupował :stuck_out_tongue:

To, że jednocześnie można otworzyć 15 plików to nie znaczy, że w ogóle może być tylko tyle otwarte, można otwierać kilka razy po 15 i w ten sposób możesz otworzyć nawet 100 i więcej plików. To jest tylko takie zabezpieczenie bo przy jednoczesnym uruchamianiu bardzo dużej ilości plików mógłby się zawiesić system, a przy otwieraniu patiami po 15 nic się nie stanie.