Otwieranie nowego okna

Witam, mam nietypowy problem. Otóż czasami zdarzy się, że klikając na link na forum np. wchodzę na forum.dobreprogramy.pl i klikam lpm ‘system operacyjny Windows 7’ I włącza mi się to już w nowym oknie. Tak samo dzieje się z programami. Próbuje kliknąć na plik, na którym właśnie pracuje i otwiera mi sie wtedy nowy dokument. Muszę wtedy najechać mYszą na plik w którym pracuje, by wyświetliły mi się ‘okna w dolnym pasku’ i klikam wybierając mój plik. Nie wiem czym to może być spowodowane. Po prostu… Otwierają mi się nowe okienka.

Dlaczego?

Czym to jest spowodowane?

Co z tym zrobić?

Liczę na pomoc, dziękuję i pozdrawiam.

Mój komputer->organizuj->opcje folderów i wyszukiwania->przeglądanie plików->otwórz foldery w tym samym oknie

ale z programami to o co ci chodzi bo nie rozumie

jaka przeglądarka do przeglądania internetu

Bez różnicy która przeglądarka… myślałem, że to z powodu Mozilli, ale zmieniłem na chrome to to samo… A jeszcze jeden problem, tylko w chrome… Jak chce dodać wpis, gdzie kolwiek i zaczynam pisać, nie pojawia sie pierwsza litera, wiec musze 2 razy klikac i sprawdzac, czy wskoczyła pierwsza litera, czy nie…

Dodane 29.09.2011 (Cz) 22:48

PS. co do folderow to juz mam tak ustawione. Problem w wiekszosci tyczy sie programow

kliknij ppm na link i odtwórz i zobacz czy odtworzy się w nowym oknie

myślę że może kółko też klika i dlatego tak się dzieje

a i sprawdź inna myszkę

Otwiera sie przy kliknieciu scrolla i przy kliknieciu lpm… A bawic sie w ppm mi sie nie chce… Gdzie LEzy przyczyna?