Otwieranie plików pdf

Mam taki problem. Od jakiegoś czasu gdy chcę otworzyć jakiś plik pdf z firefoxa (wchodze na strone =>wciskam na link prowdzący do pliku pdf), to mi sie pokazuje cała biała strona. Czego może to być wina? Programu do otwierania plików formatu pdf używam Adobe Reader 8, a przeglądarki internetowej Mozilla Firefox 2.0.0.14. Dodam jeszcze, że pliki pdf otwierane z dysku wchodzą bez problemów.

Szukałem rozwiązania w opcjach obu programów. Znalazłem coś w adobe, ale tam mam zaznaczone, że ma współpracować z przeglądarkami internetowymi. W firefox’sie nic nie wykryłem.

Pomożecie mi rozwiązać problem? Z góry thx :slight_smile:

Jeśli niekoniecznie musisz mieć włączoną opcję przeglądania PDF w Firefoksie, to lepiej zrobić inaczej. W Adobe Reader odznacz opcję współpracy z przeglądarkami, a w Firefoksie w momencie klikania na link do PDFa pokaże się standardowe okienko zapisu. Wtedy sobie wybierasz Otwórz lub Zapisz w zależności od tego co chcesz zrobić. Jak dasz na Otwórz to PDF otworzy się w Adobe Readerze.

Odinstaluj readera, przeczyść rejestr i zainstaluj od początku (Ostania wersja PL to 8.1.2).:mrgreen: