Otwieranie portow w ADE - 4110

Witam, potrzebuje w “jakis sposob” otworzyc sobie port tak aby moc uploadowac poprzez uTorrenta, nie wiem jak sie za to zabrac,

65451 - ten port musze udostepnic

w opcjach routera jest opcja: Virtual servers jednak nie wiem co mam wpisywac do kolejnych onienek, moje lacze to net24 1M (netia) ze zmiennym IP

Bardzo prosze o pomoc

a co to za router? wklej najlepiej zdjęcie z okna konfiguracyjnego wirtualnych serwerów routera.

pisze w temacie :wink: Planet ADE - 4110

a15a0fa9ca87d2d6m.jpg

Public port start: 65451

Public port end: 65451

Private port: 65451

zaznacz albo TCP albo UDP, w zależności jakie ma być udostępnione, jeśli obydwa, to wpisz jedną regułkę z TCP, potem drugą identyczną z UDP

Host IP address: wpisz prywatny adres IP jaki posiada twój kompuer. jeśli masz przydzielany dynamicznie przez router to wpisz ipconfig /all i go odczytasz. Ustaw na routerze aby twojemu komputerowi zawsze przydzielany był ten sam adres prywatny IP.

Ludzie dlaczego najpierw nie poszukacie na google ? proszę oto strona http://portforward.com/english/routers/ … orrent.htm, nie jest to taki sam router, ale przez analogię można dojść jak to ma być ustawione. Wszystko prosto jasno i przejrzyście !!

chodzi o adres wewnetrzny w sieci??

ja mam 10.0.0.6 np, o to chodzi??

link nie działa :slight_smile:

oczywiście, wpisujesz IP komputera, na który chcesz z routera przekierować port.

dalej to :

Welcome to the ľTorrent Port Checker.

A test will be performed on your computer to check if the specified port is opened.

Checking port 65451 on 87.205.180.94…

Error! Port 65451 does not appear to be open.

Please see http://www.portforward.com for more information about how to map a port.

Please make absolutely sure that PeerGuardian2 or Protowall is allowing utorrent.com (72.20.34.145) in either of those programs. Those of you using ipfilter.dat should make sure the list does not include the website’s IP. After making sure of this, re-run this test by refreshing the page (F5).

:frowning: nadal mam zablokowany ten port… :confused:

A co z firewallem ?? Może tam leży problem :?

o kurcze… glupiec ze mnie… niedawno formata mialem i nie wylaczylem firewall’a z XP…

no tak… xD

wiec dziekuje wszyzstkim za roziwazanie problemu :wink: