Otwieranie stron internetowych

Witam Wszystkich

Mam takie pytanko, co może być powodem, że większość stron się nie otwiera,

np. wp, onet, interia itp. a niektóre chodzą dobrze (tych jest około 10%),

dodam, że pliki ściągam z prędkością około 13kB/s, internet z sieci - kilka

osób na SDI, będę wdzięczny za wszelkie sugestie, pozdrawiam, mam IE i winXP

Mozesz podać przykład strony, oraz jakiś komunikat który się wyswietla :?

proponuje jeszcze najpierw zainstalować operę/firefoxa i zobacz czy nadal problem występuję, masz może ie7 beta ? po ostatnich aktualizacjach takie cyrki się robią :wink:

a może masz norton internet security i zabezpeczenie kontrola rodzicielska?? domyślnie własnie program blokuje stronki onetu i wp

:? :? :? :?

Proponuje aby kolega napisał jakie ma programy zabezpieczające kompa.

Inaczej to bedzie zgaduj zgadula.

rozumiem ze kilka osob korzyst z tego SDI wiec sie upewnij czy oni akurat nie ciagna czegos z sieci p2p :slight_smile: poniewaz SDI ma 115kb przeznaczonych na upload i dwnload wiec ciezko jest przegladac strony www i zarazem zeby inny uzytkownik sciagal cos z p2p a to ze inne strony ci chodza to moze byc ze zapisaly sie w historii… aha i jeszcze zobacz czy nie masz wlaczonego firewalla

wiem że SDI ma ograniczoną prędkość ale pliki mogę ściągać, po podłączeniu innego kompa otwierają się wszystkie strony, wyłączenie zapory tez nie pomaga, strony które się otwierają nie są zapisane na dysku ponieważ usunąłem historię, temp itp, poza tym klikałem na rózne linki typu moda, uroda na które nigdy w życiu nie wchodziłem;-)), karta sieciowa sprawna bo przełożona z 2 kompa, blokady rodzicielskiej też nie mam, za stary na to jestem, poza tym u mnie w domu nikt poza mną nie potrafi włączyć kompa:DDD, pozdrawiam:-)))