Otwieranie strony

U mnie na 10 prób 10 nieudanych :cry: :frowning: :cry: :frowning: :cry: Mam i IE i FF i Opere…

Dalej nic…

… żebym to ja wiedziała co to skrypt… dat… pac… (poczytałam objaśnienie na googlach i wiem tyle co wcześniej … )

… i muszę wam sie przyznac, że juz mam łzy w oczach z bezsilnosci…

_____________________________________________________________

Słuchajcie, mam nową wiadomość - otóż przed chwilą jedna z “zainteresowanych” osób mieszkających w Polsce przysłała mi informację, że neostrada jest traktowana na tej “naszej stronie” jako wirus i dlatego nie jest dopuszczana. Czy to jest możliwe? Czy ktos z was korzystał właśnie z neostrady i miał problemy czy tez nie? Bo jeżeli by tak było w rzeczywistości, to by wyjasniało wszystko…

Ja korzystałem z Internet DSL i Chello. Na obydwu łączach się otwiera. Tobie pozostaje chyba poczytać i skorzystać z serwerów Proxy, żeby zamaskować IP Neostrady.

Czyli, że to mozliwe z tą neostradą… Az się wierzyc nie chce… :frowning:

Dzieki, to poczytam :slight_smile:

A nuż mi sie uda…? :?

http://www.brunopelletier.fr.st/

Naprawdę, ten post to już mnie tylko utwierdził w przekonaniu, że jesteście naprawde wyjatkowi :mrgreen: , że nie tylko chcecie pomóc w temacie ale i tak ogólnie…

Wielkie dzięki :mrgreen: tylko… że ja znam te wszystkie adresy (to jest strona francuska “se rever”) jak to każdy obłąkany bzik… :mrgreen: …przez “ten głos” zaczęłam romans z francuskim, co zreszta procentuje na kazdym polu :mrgreen: … naprawdę dzięki :przytul:

Pokombinuję, choc jeszcze nie wiem jak, może mi się uda coś z tym serwerem proxy (cokolwiek to jest… :slight_smile: )

:slight_smile: :slight_smile:

___________________________

już nawet znalazłam chyba odpowiednia stronę, co najważniejsze :wink: jest tam pokazane co i jak (http://proxy.net.pl/ie.html) pierwszy adres w googlach, nie wiem, czy można podawac, czy to nie jakas konkurencja, w razie czego proszę mi go kazać wykasować…

po południu biorę się do nauki… :mrgreen:

a cóż jest wyjątkowego w fakcie, ze ktoś interesuje się kulturą i

piosenką francuską(choć akurat nie Pelletierem, nawet nie

wiedziałem, że istnieje - ale to w końcu Kanadyjczyk); sam nie mogę

wejść na stronę i tak mnie to zaskoczyło, że postanowiłem odkurzyć

na tę okoliczność mój kulawy francuski, nieużywany już od kilku

lat i wysłałem e-mail pod adres brunomania@caramail.com wzięty

ze strony, którą wkleiłem do posta, z prośbą o wyjaśnienie;jeśli

przyjdzie odpowiedż to oczywiście podzielę się nią na forum

ależ nic dziwnego, mam nadzieję, że nie zabrzmiało to w ten sposób, miałam na mysli, że chęć pomocy nie ogranicza się li tylko do samego problemu :mrgreen:

… Garou tez Kanadyjczyk, a wszyscy go znają :slight_smile: … a poza tym może zauważyliście, że my - w Polsce - lubimy Kanadyjczyków, a wiem, że z wzajemnością :smiley:

________________________________________________________

Mireczek, wielkie, wielkie, wielkie dzięki za radę! Nawet bez trudnosci :smiley: udało mi się z tym proxy i wreszcie po raz pierwszy weszłam na tę stronę! :mrgreen: Mam co prawda problem, bo nie chce działać downland, a wiem, że działa w innych krajach (Francja, USA). ale może gdzieś się jeszcze doczytam lub doinformuję. :mrgreen: (chyba, żeby od razu ktoś wiedział ki diabeł znowu :frowning: )

A swoją drogą, takie “kłopoty” wcale nie są złem koniecznym, bo przecież ile przy tej okazji sie nauczyłam, to juz moje :mrgreen:

Dalej raczej nie pomogę, bo musiałbym mieć do dyspozycji Neostradę, a nikt ze znajomych nie ma. Cieszę się, że choć trochę pomogłem.

Do siego Roku 2007

niestety i u mnie nie dziala ta strona " nie mozna znalezc serwera " :slight_smile: :slight_smile: