Otwieranie strony


(Bornholm) #1

Mam ostatnio problem z otwarciem strony http://mapa.szukacz.pl/ . Korzystam z innych np. http://www.okolica.pl/ oraz http://www.odleglosci.pl/ ale mimo wszystko http://mapa.szukacz.pl/ wg. mnie też jest nieraz przydatna.Mam przeglądarkę tak jak większość, Internet Explorer. Poprostu bardzo przyzwyczaiłem się do posługiwania się mapą na tej stronie, jest bardzo przystępna i wygodna. { Podkreślam,ze tego problemu poprzednio nie miałem}

Nie umiem poradzić z tym problemem. Sprawdzałem w innych komputerach i strona się otwiera, natomiast w moim coś nie chce.

Zainstalowałe Java Script { tak mi ktoś poradził }. Tylko nie wiem jak poprawnie ten program zainstalować o ile jest on potrzebny.


(Monczkin) #2

to jest język skryptów wykorzystywanych zazwyczaj na www

problem tkwi w tym:

:smiley:

w IE --> opcje --> zabezpieczenia --> poziom niestandartowy --> obsługa skryptów --> włącz “wykonywanie skryptów apletów języka java”


(Bornholm) #3

Mam ustawione dokładnie jak piszesz. W tym wszystkim dziwne jest to,że na koncie drugiego użytkownika strona ta otwiera się poprawnie. Natomiast w przypadku mojego konta na pasku powyżej napisu < START > widnieje napis < Gotowe > a minitor jest czysty.