Outlock express


(Lewy) #1

czy w outlock expresie przy wysylaniu mailoaz zalacznikiem jest jakis limit MB pliku ktory zalaczam???


(Jr14) #2

Tak, jest, ten limit wynosi 5 MB przy wysyłaniu załącznika. Ale czasami może być 5,5 MB i też wyśle. Jak wchodzisz na jaką stronkę na swoją pocztę to wtedy on wynosi 4 MB.


(Lewy) #3

a czy jest jakis podobny programy ktory pozwalal by na zalaczenie pliku ktory ma okolo 60 mb?


(pysiu) #4

wystarczy zaznaczyć w opcjach wysyłania poczty aby plik dzielił na mniejsze kawał i wtedy mozesz wysłac do bulu wielki e załączniki a zawsze program sobie podzieli go na m niejsze cześci gorzej jet ze zreguły na skrzynkach jet ustawiona mała przepustowśc jednorazowo 5 mega dla odbierającego .


(Lewy) #5

a czy mozna wyslac kilka plikow jednorazowo?


(system) #6

Tak, można. Poprostu w oknie wysyłania nowej wiadomości bierzemy Wstaw -> Plik załącznika. Można tak kilka razy :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam


(Golden Finger) #7

Panowie sam Outlook Express nie ma ograniczeń, ograniczenia mają skrzynki na serwerach.

Kuba piszesz o pojemności skrzynki. Outlook Expres nie jest skrzynką tylko aplikacją (narzędziem) za pomocą której możesz obsłużyć swoją pocztę.

Tak więc Szatan223 jeśli masz skrzynkę o dużej pojemności i wysyłasz na skrzynkę o dużej pojemności to nie ma problemu byś mógł dołaczyć plik 60 MB. Możesz również doczepiać wiele załaczników.

Bywają konta o dużej pojemności ale np. mają ograniczenia wielkości załączników. Należy poczytać o swojej skrzynce pocztowej.

Pozdrawiam