[Outlook 2003] Brak opcji "Pozostaw kopię wiadomości na ..."

Witam,

Skonfigurowałem konto Exchange w Outlook’u (SP3 zainstalowany) i chciałem zaznaczyć opcję “Pozostaw kopię wiadomości na serwerze” w zakładce “Konta e-mail”-> właściwości mojego konta -> “Więcej ustawień” -> “Zaawansowane”. W tej lokalizacji zgodnie z instrukcją na stronie MS powinna być dostępna opcja do zaznaczenia “Pozostaw kopię wiadomości na serwerze”, jednak takiej opcji nie ma (załączony obrazek).

Proszę mi powiedzieć, gdzie ta opcja jest ukryta lub dlaczego moja instalacja jest okrojona.

http://www.picshot.pl/public/view/42530

Uwierz, bardzo chętnie bym użył TB, używam go w domu, ale pracodawca narzuca tego dziadka.

Może o czymś nie wiem, ale czy przypadkiem konta Exchange Z DEFINICJI nie przechowują wiadomości na serwerze ?

Powinny, ale jak teraz sprawdziłem, po wysłaniu do siebie wiadomości i odebraniu jej w Outlook’u, z poziomu przeglądarki wiadomość zniknęła.

Możesz zrobić taka prowizorkę: (Narzędzia -> Reguły i Alerty). i wybierz akcje skopiuj do folderu.

Pocztę czytaj tylko z tego folderu (oryginalne wiadomości zostaną nieprzeczytane a więc i niepobrane.)

Ale skoro to firmowy komputer może warto skontaktować się z serwisem?

W takim razie - to nie problem Outlooka - tylko konfiguracji Exchange.