Outlook 2007- wysyłanie/odbieranie maili

Witam wszystkim

Zainstalowałam sobie Outlooka 2007. Swojego firmowego maila mam na portalu poczta.home.pl

Chciałam, żeby było prościej, żebym nie musiała ciągle wchodzić na tę stronę.

Po tym jak juz sie zalogowałam do outlooka ze swojej poczty firmowej wcisnęłam wyślij/odbierz.

Na stronie poczta.home.pl na moim profilu zniknęły wszystkie wiadomości i są teraz tylko w Outlooku.

Czy można to cofnąć? bardzo Was proszę o pomoc bo jednak Outlook nie jest taki świetny jak mi inni mówili Chciałabym wrócić do korzystania z poczty z przeglądarki, ale nie mam tam żadnych wiadomości :frowning:

Outlook jest dobrym programem o ile umie się z niego korzystać. Wystarczyło w opcjach programu zaznaczyć aby pozostawiał kopię wiadomości na serwerze. Nie było by takich problemów. Teraz pozostaje ci jedynie wysłać maile z powrotem na pocztę home.pl

Poczytaj:

office-outlook-2007-wyslanie-wiadomosci-spowrotem-serwer-t321253.html

pierwszy raz mam z nim styczność… nie od razu Kraków zbudowali i nie od razu jest się specjalistą w jakiejś dziedzinie

Dodane 22.11.2012 (Cz) 16:31

a jak się zaznacza aby pozostawił kopię wiadomości na serwerze?

W temacie który podałem wyżej jest wszystko opisane ale niech będzie:

Opcje>>>Ustawienie kont>>>Zaznaczamy nasze konto>>>Zmień>>>Więcej ustawień>>>Zaawansowane>>>Dostarczanie i zaznaczamy Pozostaw Kopię Wiadomości na Serwerze