Outlook expres 6- znowu problem

mam kolejny problem z outlokiem

jak wchodze na swoją poczte w tym programie, a na serwerze mam ponad 400 mejli, za każdym razem pobiera te same mejle, które pobrał przy poprzednim połączeniu, gdzie znajde opcje nie pozostawiaj kopi na serwerze?? bo chyba przez to ze cały czass kopie sa na serwerze dlatego je pobiera. prosze o szybką odpowiedz :slight_smile:

Może w: Narzędzia > Opcje > Konserwacja ? :wink:

tylko tam nie ma opcji pozostawiania wiadomości na serwerze, a mi chodzi o to żeby te opcje wyłączyć :frowning: to nie wiesz gdzie ta opcja??

Wybacz, coś mi się pochrzaniło… :?

Narzędzia > Konta > Właściwości > Zaawansowane

…czyli musisz ustawić we właściwościach konta :slight_smile:

no i najśmieszniejsze jest to że mam ta opcje odznaczoną, a mimo to poczta pozostaje na serwerze, co w takim razie może być nie tak??

Czy w ustawieniach konta (na stronie www) nie masz żadnych ustawień odnośnie kopii? Coś takiego jest np. na gmailu, więc…

nie na onecie takiego czegoś nie ma niestety, ale też zawsze jak odbierałem poczte to kasowało mi z serwera a teraz od dzisiaj dziwnie mi te poczte odbiera :frowning:

Poniewaz onet mial dzisiaj male problem i chyba nadal ma bo mi przez caly dzien prawie nie chodzi poczta z wyjatkami :wink:

jakto??

skoro poczty nie moge odebrac albo odbiera zamiast 400 aż 1200 emeili to jest jakiś błąd

czyli to by była ich wina a nie mojej złej konfiguracji??

Tak, konfiguracja sama nie mogła ulec zmianie, a przecież mówisz, że wszystko było dobrze.

no to sie ciesze ze to nie odemnie zależy :slight_smile: