Outlook expres i załaczniki

(Darek972) #1

mam problem z wysyłaniem wiadomości pocztowych z załącznikami np.zdjecia czy mp3. Od pewnego czasu mam radiówkę, wiec to troche oprowo idzie , chciałbym by cos gdzies zmienic by wydłużyc czas na wysłanie wiadomosci powyzej 300 sek.

(Bartekviper) #2

Włącz Outlook`a wejdź w ustawienia konta, które chcesz zmienić wejdź w zaawansowane i tam masz takiecoś: "Limit czasu serwera". Tam spróbuj!

Pzdr

(Darek972) #3

własnie mam ustawione na Max. czyli 300sek. ale to za mało. moze gdzies indziej ???

(Bartekviper) #4

Jakiego ty masz neta człowieku?

(Darek972) #5

no własnie ...neta mam radiowego, niby 160 kB/sek. ale nie zawsze tzn. prawie nigdy nie mam tej prędkości, co gorsze wysyłanie jest całkiem do d...y. Wtedy jak mam jakies załączniki to kiszka, bo wysłanie np. zdjęcia wielkości 200 czy więcej kilo, przekracza mi czas.!

Wczesniej przez 2 lata miałem krwiopijczą neostradke za 72 czy 118 zł. to nie było żadnych oporów.....!m Czy nie da się tego jakoś obejść?

(Sony 84) #6

a moze firewall lub antywirus troche to blokuja. osobiscie jak mam wlaczonego NORTON ANTYVIRUS :confused: to sa momenty ze nitez nie moge wysylac plikow:/ tez mam radiowke pozdrawiam

(Darek972) #7

mam kasperskiego ... ale to niepowinno zwalniac.

Chodzi o ustawienia gdzies ! by wydłuzyc czas powyzej tych maxymalnych 5 min. !