Outlook Express - jak przywrocic usuniete wiadomosci. Help!

Witam

Moj problem, który zaraz przedstawię polega na zniknięciu wszystkich wiadomosci pocztowych z programu Outlook Express.

Otoz po opróżnieniu kosza- po wcześniejszym użytkowniku- otworzyłem program OE i zauważyłem komunikat;“Program Norton zakończył konfiguracje programu OE, który zostanie zaraz otwarty ponownie.”

i przyciski OK/ Anuluj. Kliknąłem Ok i po restarcie programu niebylo w nim żadnych wiadomości w folderach.

W folderze moje e-maile znajduja sie pliki DBX AutoCad nie mam pojecia dlaczego.

Czy mozliwe jest przywrocenie wszystkich / to BARDZO! !!

Przede wszystkim, zanim zaczniesz cokolwiek robić skopiuj te pliki dbx w jakieś bezpieczne miejsce. Bo to są właśnie pliki, w których przecowywane są wiadomości OE

A co do próby odzyskania wiadomości:

  • Czy pliki dbx są, hmm… duże? W sensie nie kilkanaście kB ale kilka - kilkaset MB, czyli mniej więcej tyle ile spodziewasz się, że zajmują maile?

  • dbx’y są w tym samym folderze na jaki wskazuje ścieżka w opcjach OE -> Konserwacja -> Folder magazynu?

I na koniec programik, przy pomocy którego będzie mógł spróbować odzyskać maile, w razie gdyby normalne metody zawiodły: DBX Extract

Maile troche zajmowaly wiec bedzie to kilkaset MB

Tak sa w tym samym folderze jak w OE -> Konserwacja -> Folder magazynu.

Nic nie wyszlo z tym programem. Sa jakies inne mozliwosci?