Outlook express zginela ksiazka adresowa

Witam .Co mam zrobic aby odzyskac ksiazke adresowa.Po kliknieciu na nia wyskakuje komunikat , nie mozna otworzyc ksiazki adresowej.Ksiazka moze byc nie poprawnie zainstalowana " A nastepny komunikat to jak klikam na wiadomosc pokazuje sie okno ze jest blad . Nie mam pojecia co sie stalo .prosze o pomoc

Zacznij może od sprawdzenia czy masz gdzieś plik, w którym są te dane

Start => wyszukaj *.wab

mam plik wab z ostatnim wpisem adress book

Złączono Posta : 17.04.2007 (Wto) 18:11

a jezeli klikam na plik ksiazki adresowej wyskakuje mi komunikat o tresci-( plik ksiazki adresowej zostal zablokowany przez inna aplikacje.Zamknij inna aplikacje i sprobuj pozniej.) nawet nie mam pojecia jak inna aplikacja moze uzywac ksiazki . Co dalej z tym robic.

Program Outlook Express menu górne: Plik => importuj => książka adresowa

Wskaż lokalizacje pliku

Witam.Zrobilam tak jak kazano ale wyskakuje mi kmunikat ( niemozna zaladowac ksiazki adresowej.program outlook exspress jest nie poprawnie skonfigurowany .zainstaluj go ponownie ) pomocy jak i skad mam go zainstalowac.

kamaetna Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

Przepraszam za taką pisownię.W przyszłości będę o tym pamiętać .

kamaetna poczytaj sobie również ten wątek:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=43004

Skopiuj sobie plik na pulpit i zrób to:

Ale w trybie awaryjnym ( F8 podczas startu systemu i wybierz tryb awaryjny).

Nic z tego nie wyszło.Co bym nie chciała zrobić wyskakuje mi teraz okno :plik książki adresowej został zablokowany przez inną aplikację. zamknij inną aplikację i spróbuj póżniej. Co dalej .Pmocy.?