Outlook express

moim domyślnym programem pocztowym jest outlook express.nie wiem co zrobić żeby nim nie był.pomóżcie :frowning:

Ustaw inny program pocztowy za domyślny

jak mam to zrobić?jaki program?dopiero tydzień mam neta i jestem jeszcze zielona :mrgreen:

Zobacz może czy w tym nowym programie pocztowym jest opcja typu “ustaw jako domyślny program pocztowy”.

A tak w ogóle to jaki program chcesz ustawić na domyślny? Może ktoś go ma i będzie to wiedział?..

nie wiem jaki to ma być program,wiem tylko,że nie chcę outlooka.nie wiem jakie są programy do poczty.może ktoś pomoże takiej sierocie. :?:

Panel sterowania–>Opcje internetowe–>Programy–>Poczta e-mail i wybierasz inny program pocztowy o ile go oczywiście masz.

jest tam program windows live mail.czy ten program jest o.k.?

Nie wiem czy dobrze rozumię: Masz tylko OE i nie chcesz aby był domyślnym programem, tylko chcesz ustawić na inny którego nie masz?

Może najpierw przeglądnij historię forum (było pełno tematów na temat programów pocztowych) i zainstaluj taki który Ci pasuje i na końcu instalowanie wyskoczy komunikat Czy chcesz aby program który instalujesz był Twoim domyslnym. Klikasz na Tak i gotowe.

Jak jesteś zielona, to może na początek jednak Outlook Express byłby dobry?

Jeśli jednak bardzo się upierasz, to ściągnij sobie Mozilla Thunderbird - jest bardzo dobry -> np. TUTAJ

o.k.dzięki :wink: