Outlook Express

(Kazikmk) #1

Czy jest jakaś nakładka na Outlook Express, która pozwala kasować załączniki? Znam sposób z powtórnym wysyłaniem wiadomości do samego siebie, ale wtedy traci się informację o nadawcy.

(Damian) #2

Możesz powiedzieć o co dokładnie Ci chodzi ??

(Kazikmk) #3

Chodzi mi o kasowanie załączników, które "wiszą" przy przeczytanych wiadomościach i niepotrzebnie zajmują miejsce na dysku. Często załącznik do wiadomości jest dla mnie śmieciem, ale samą wiadomość chciałbym zachować bo jest dla mnie istotna.

(boczi) #4

Wydaje mi się, że nie ma. :?

Musiałabyś ręcznie oddzielać... Kopiować wiadomość, a tamtą z załącznikiem usuwać...

(pysiu) #5

możesz zainstalowac program poptray http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=68&id=579 i jak w nim zobaczysz nieznane wiadomosci z zalącznikami to je skasujesz i dopiero w Outlook Express odbierzesz polecam :wink: :wink:

(Damian) #6

Koledze nie chodzi o to...

On chce odebrać załącznik, ale gdy uzna, że nie jest on już potrzebny w skrzynce, chce go wykasować a wiadomość tekstową zostawić.

kazikmk , przejrzałem wszystko i niestety takiej opcji w OE nie ma...

Wysyłaj te wiadomości jeszcze raz do siebie, kasuj w nich załącznik (bo wtedy można), a infotmacje o nadawcy, zapisuj w polu tekstowym...to jedyne rozwiązanie.