Outlook Express

Witam wszystkich.

Czy można ustawić w tym programie coś takiego, że jak otrzymuje meila, to żeby on mi się wyświetlał przy uruchomionym programie, a nie jak to jest u mnie dopiero jak go wyłącze i uruchomie Outlooka ponownie. Chyba wiecie o co mi chodzi.

Dzięki i pozdrawiam.

Szczerze mówiąc, ja nie bardzo :oops:

W każdym jednym outlooku, jak odbierze mail, to jego podgląd się wyświetla w oknie skrzynki odbiorczej i mozna go otworzyć. Nigdy nie spotkałem się z przypadkiem, żeby odczytać maila trzeba go resetować (tj program).

Jak ci nikt nie pomoże, to spróbuj odinstalować i zainstalować outlooka jeszcze raz - nie zapomnij wcześniej zrobic kopi książki adresowej itp.

Nie chodzi mi o to. Jak np. na drugi dzień włącze Outlooka to mam nowe wiadomości. Tylko mi się nie ukazują nowe jak mam Outlooka otwartego

(jak mi go ktoś wyśle w danym momencie to mi się ukaże dopiero jak włącze Outlooka ponownie).

moze nie masz wlaczonej opcji sprawdzania skrzynki po jakims czasie : narzedzia/opcje/ogólne/sprawdz,czy sa nowe wiadonosci co … min

ustaw sobie co jaki czas ma sprawdzac i juz powinno byc ok

Musisz w opcjach programu ustawić,aby odbierało wiadomości np.co 2 minuty…

Na razie dzięki. Zobacze, może coś z tego będzie.

Pozdrowionka dla wszystkich. :smiley:

prawdopodobnie w opcjach ogólnych masz zaznaczone ustawienie-odbieraj i wysyłaj wiadomości po uruchomieniu programu, a nie jak radzą koledzy odbieraj co … minut.Pozdrawiam .

Można ustawić obie opcje…

To nie ma nic wspolnego ze sprawdzaniem poczty co jakis czas.Opcja ta tez musi byc wlaczona aby odbierac poczte wlasnie zaraz po uruchomieniu outlooka!! :lol: Koledzy dobrze radzą :smiley:

Dzięki koledzy. Już jest wszystko w porządku.

Pozdrawiam :smiley: