Outlook Express

Hej

Mam taki problem, mam Neostrade 128 kbps i wchodze w Outlook Express i robie wyslij i odbierz wszystkie, i laczy sie. Wyskakuje okienko od Neostrady użytkownik został odłączony od usługi. I Outlook Epress nawet nic nie zrobił, nie wysłał wiadomości i nie odebrał. I tak jest za każdym razem kiedy włącze Outlook Express. Pomocy

byc moze nie masz zaznaczone w ustawieniach konta ze to konto korzysta z tego wlasnie polaczenia neo. w outlooku menu narzedzia>konta>wlasciwosci>zakladka polaczenie - i tam trzeba zaznaczyc ze konto korzysta z neo.powinno dzialac

Nie no wszystko jest ustawione jak byc powinno i to mnie wlasnie wkurza i jest jeszcze jedna rzecz co to jest?? http://michu1990.republika.pl/co.bmp sorki ale w innym formacie nie moglem tego wyslac :cry:

Hmmmm…

Kto jak kto ale to Ty powinieneś wiedzieć co masz zainstalowane na swoim komputerze.

Najprawdopodobniej instalując jakiś inny program zainstalowałeś przy okazji jakiegoś toolbara.

Jak masz wszystko dobrze ustawione to masz taki sam problem jak ja, ale sobie z tym poradziłem przestałem korzystać z taj poczty. Sciągnij sobie The Bat albo Imcredi Mail ustaw i zobaczysz różnicę. Nie twierdzę, że outlook jest zły ale przneostradzie są z im czasami problemy.I mie tylko ty czy ja je mamy.

Pozdrawiam.

A probowales z okna neostrady?(kliknij te koperty)

outlok powinien sie automatycznie otworzyc.