Outlook - hasło, odzyskanie wiadomości i informacja

Mam problem z Outlook-iem. Chodzi o to że zmieniłem hasło na mojej skrzynce pocztowej (oczywiście zmieniłem też hasło w Outlook-u do tej poczty) i teraz Outlook pyta się mnie cały czas o hasło do tej poczty. Hasło jest wpisane dobrze.

Drugi problem to taki że skasowałem wiadomości na skrzynce i chciałbym je przywrócić (skasowałem Outlook-iem). Czy jest to możliwe??

Trzeci problem to taki że przy moim okienku logowania w Windows XP pojawia się cały czas informacja że mam nieprzeczytaną 1 wiadomość. W Outlook-u mam wszystkie przeczytane i nie wiem jak usunąć tą informację.

Z góry dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam Tomek! !!

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

1.Outlook-narzędzia-konta-właściwości-serwery:masz zaznaczone “zapamiętaj hasło”(czy jest prawidłowo wpisane)?czasami też mam taki problem.Wydaje mi się,że to wina serwera poczty a raczej jego przeciążenie2.w takich przypadkach warto przy tworzeniu konta zaznaczyć opcję "pozostaw kopię wiadomości na serwerze"Outlook-narzędzia-właściwości-zaawansowane:to tak na przyszłość.3.wejdź w start => uruchom i wpisz “regedit.exe.” otwórz klucz: "HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\

Windows\CurrentVersion\UnreadMail" dodaj nową wartość DWORD i nadaj jej wartość 0,lub zmodyfikuj istniejącą wpisując 0.