Outlook i cała reszta :)

Witajcie :slight_smile:

Zaczne moze od tego, ze jestem u kresu wytrzymalosci psychicznej i o krok od wykopania swojego komputera poza obszar mojego pokoju :-x

Mam problemy z outlookiem, tzn. gdy chce odebrac wiadomosci pojawia sie komunikat:

“Twój serwer nieoczekiwanie zakończył połączenie. Mogło być to spowodowane: nieprawidłową konfiguracją serwera, problemami z siecią lub długim okresem nieaktywności… , Numer błędu: 0x800CCC0F”

Dodam, ze wczoraj zainstalowalam sobie AntyVirentKit, po uruchomieniu ktorego windows przestal mi sie ladowac i komputer kilkukrotnie zaczal sie restarowac. Nastepnie uruchomilam tryb awaryjny i odinstalowalam AntyVirenKit. Pomoglo, bo windows zaladowal sie, ale od tego momentu siadl outlook.

Ehhh…z ta instalacja wyskoczylam dlatego, ze mam jakiegos trojana na kompie. Te ciagle popupy i samoistna zmiana strony startowej sa bardzo wkurzajace :evil:

Bede wdzieczna za jakiekolkwiek wskazowki (lacznie z owym wyrzuceniem kompa :wink:

Pozdrawiam!!

Na tej stronie http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=5460 masz linki do róznego rodzaju szczepionek, które są przydatne do czyszczenia kompa m.in. z trojanów.

Użyj narzędzi z Vortalu takich jak:

1.Ad-aware 6.181 [Programy zabezpieczające]

2.CWShredder 1.57.0 [Programy zabezpieczające]

3.Spybot Search & Destroy 1.3 [Programy zabezpieczające]

Jakiego windowsa używasz?

Pozdrawiam 8)

Tak przy okazji, ja wlaśnie przed chwilą zainstalowałem sobie AntyVirenKita i wszystko działa bez problemów :slight_smile:

W outlooku sprawdź nazwy serwerów smtp i pop3. Niektóre antywiry zmieniają ich nazwy w celu ich ochrony. Po odinstalowaniu najprowdopodobniej pozostały zmienione. Przywróc te stare i powinno być wszystko OK.

:slight_smile: Slicznie dziekuje za wasze zainteresowanie i wskazowki !!

Szczegolne podziekowania i uklony sle osobie, ktora trafila w sedno mojego problemu piszac, ze antywirus zmienil ustawienia w poczcie przychodzacej.

BARDZO Ci dziekuje fiesta :slight_smile: :slight_smile:

Pozdrawiam cieplutko! !!