Outlook i express

W obojetnie ktorym programie pocztowym gdy odbieram poczte to sa dziwne godziny np teraz o 15.30 wyslalem maila, - to osoba ta go dostala z godzina 11.53 a jak mi zaraz odpiszala to u mnie sie pojawila godzina odebrania 19.02! i tak z kazda wiadomościa do mnie . przy odbieraniu dodaje sie ponad 3h a w odwrotnym kierunku odejmuje sie ponad 3h!! jak sobie poradzić z tą niedogodnością? dziekuje za odpowiedz

prosze o przeslanie na moj mail

marccs@klub.chip.pl

Dziekuje

Problem został rozwiązany, przesłałem rozwiązanie na mail’a i otrzymałem potwierdzenie. To dla tych, którzy ewentualnie chcieliby odpowiadać.

PS.1.Dla asteriska i wszystkich, którzy czytają Forum.

PS2. Proszę Cię uprzejmie, właściwie to się zastanawiałem czy to zrobić i oczekiwałem takiej informacji.

Oto rozwiązanie wydaje się banalne, a jednak…

Pozdrawiam

Golden Finger

Może byś tak podał więcej szczegółów - na przyszłość :slight_smile:

No wlasnie, tez mnie to denerwuje ale nie chcialem sie wciskac ze swoja opinia w kazdy temat. Od razu pisze, ze nie chodzi mi o Was: Marccs i Golden Finger, tylko o schemat zadawania pytan. Mysle, ze po to jest forum zeby tu odpowiadac a nie na mail, ktos moze miec podobny problem i nie znajdzie odpowiedzi. Warto tez by autor pytania napisal, iz rozwiazal problem - zrobil tak i tak, bo to tez jest wskazowka dla innych oraz informacja, ze problem zostal rozwiazany, a tak ludzie pisza rady a autor dawno zapomnial, iz mial jakis klopot albo czeka na pomoc a nikt nie odpowiada, bo sadzi ze juz ktos napisal na maila albo ze problem jest nieaktualny.

Zdaję sobie sprawę z pewnych utrudnienień

w przekazywaniu sobie informacji - problem

w tym, że nie ma możliwości dołączania

załączników, typu zrzut ekranu itp., do postów

i jest to możliwe jedynie pocztą e-mail.

Uważam jednak, iż są to sytuacje wyjątkowe

i trzeba żyć do maksymalnej jawności

korespondencji - przynajmniej dotyczącej pomocy.