Outlook nie chce wysylac maili

mój problem polega na tym, że program pocztowy nie wysyła maili i wyskakuje błąd mimo, że zrobiłem autoryzację tak jak jest podane na stronie poczty o2.pl. moge bez zadnego problemu odbierac wiadaomosci ale przy wysylaniu wywkakuje blad scren:

badfz0.jpg

w675.png

Musisz tam gdzieś w ustawieniach konta odznaczyć łączenie przez ssl .

Misiu15 , skonfiguruj Outlook według -> tego poradnika.

na poczatku mialem wedlug tego poradnika… skasowalem konto i zrobilem nowa na jego podstawie… i co? dalej to samo ehh

Misiu15 , otwórz Outlooka -> Narzędzia -> Konta… -> zaznacz konto o2.pl -> kliknij na przycisk “Właściwości” -> zakładka “Zaawansowane” -> odznacz, jeżeli masz zaznaczone “Ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia (SSL)” -> Zastosuj, Ok.

cały czas to samo…

Zaznacz ponownie “Ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia (SSL)” przy serwerze POP3 i SMTP.

Serwer nie obsługuje połączenia SSL. Konto: ‘poczta.o2.pl’, Serwer: ‘poczta.o2.pl’, Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: ‘250 8BITMIME’, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd serwera: 250, Numer błędu: 0x800CCC7D // Cos troche innego wyskoczylo i tyle

no i co juz mi nikt nie pomoze?

Moja sugestia jest taka:

Usuń konto o2 z Outlooka i stwórz jeszcze raz, powoli, krok w krok według instrukcji z linku powyżej.

juz to zrobilem i dalej nic :confused:

a masz w Outlooku to jedno konto czy kilka?

2:) i jaki masz antywirus?

3:) Do bani ten Outlook, ściągnij Thunderbirda albo i Windows Live Mail :wink:

Jedno konto mam, antywirus - avast :slight_smile:

No więc bardzo możliwe że avast blokuje połączenie wychodzące przez ten program. musisz w Avascie szukać rozwiązanie. np dla pewności chwilowo wyłącz avasta i spróbuj wysłać maila, zobacz czy pójdzie.

dziekuje Ci bardzo :slight_smile: dziala wow!! jestes wielki zreszta sam moglem o tym pomyslec jeszcze raz dzieki ty moj spacjalisto :wink: