Outlook nie wysyła poczty odbiera ok

Cześć!

Dopiero założyłem tu konto i nie bardzo wiem czy można się tak dopisać więc wybaczcie.

Mam problem z outlook-iem nie mogę wysyłać poczty odbieram ok ustawienia mam ok wszystkie kompy które w firmie były w sieci mają ten sam problem mam loga do sprawdzenia liczę na pomoc dzieki.

http://wklej.org/id/10f50c6cf5

wojtek.k ,

Zapoznaj się z tematem Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów i popraw tytuł na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

W logu czysto

juz sie poddaje powoli i chyba wizja formatu jest coraz bliżej przeskanowałem kompa avastem avg mks vir i avira powykrywało coprawda jakies virusy ale nic sie nie zmieniło po próbie wysłania wiadomości otzrymuje Protokół: SMTP, Odpowiedź serwera: ‘421 Cannot connect to SMTP server 62.129.227.225 (62.129.227.225:25), connect error 10060’, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd serwera: 421, Numer błędu: 0x800CCC67. ustawienia są oki i z domu jak ustawie skrzynke to mogę wysyłać z tego konta a w pracy nie

W jakiej domenie masz pocztę :arrow: wp.pl ?

sorrki że po takim czasie odpisuje wkoncu to mój problem a nie twój. poczte mam w domenie home.pl ponoc u nich jest wszystko oki i pewnie tak jest bo jak zaloguje sie na to samo konto w domu przez uotlooka to jest oki więcej nawet jak w pracy zaloguje sie na swoje konto tylko przez ich strone a nie przez outlooka to jest oki z góry dzieki

Przyłączam się do pytania, mam ten sam problem. W domu na tym samy outlook’u jest wszystko ok tzn. wysyła i odbiera pocztę, gdy jestem w pracy gdzie jest podobna sieć (router 4xlan) problem wystepują podczas wysyłki poczty.

Dość długa przerwa była w postach, może komuś udało się rozwiązać problem.

Wojtek.k poradziłeś sobie ?

Pozdrawiam

dandaw