Outlook - problem z właściwą skrzynką odbiorczą

Dodałem konto w outlooku (pierwsze konto) i zamiast wrzucać mi maile do głównej skrzynki odbiorczej to utworzyło dodatkową. Jak to zmienić, chce mieć z kilku kont w jednej skrzynce odbiorczej wiadomości ??

Po jeden - jakiego Outlooka masz na myśli - Outlook Express, czy MS Outlook (powiedzmy) 200[0-7]? Z powodu podobieństwa nazw (i tylko nazw :slight_smile: ) warto to uściślać. A nawet trzeba!.

Po dwa - jeśli to chodzi o MS Outlooka - jesteś pewien, że oba konta mają Skrzynkę odbiorczą w tym samym pliku danych (domyślnie %userprofile%\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Outlook\Outlook.pst)?

P.S. I jeszcze coś: Jeżeli jedno z tych kont to POP3 a drugie IMAP to (przynajmniej w MSO, w innych mailerach nie pamiętam/nie widziałem) osobna skrzynka dla każdego konta jest rzeczą normalną. I w zasadzie jedyne wyjście to regułka kopiująca/przenosząca maile do jednego folderu. Albo, tam gdzie program to umożliwia, utworzenie folderu wirtualnego, folderu wyszukiwania czy jak to tam programy pocztowe nazywają.

Thunderbird

Naprawdę sprawdź