Outlook problem :(

Otóż mam program pocztowy Outlook i gdy np. wlaczam kompa to powinno przy starcie pisac mam 1 nieodebraną wiadomosc nie wiem czemu tak nie jest specialnie wysylalem se maila z innych kont i i tak nie dochodzą na outlooka dopiero gdy nacisne F9 to cos tam zaczyna ise cos dziac. Nie wiem czy zawsze musze zebys sprawdzic poczte naciskac F9??

ahaa jedno pytanko skąd mozna sciagnac Outlook expresa??

Najpierw powiedz czy mówisz o Outlook Express czy programie z pakietu MS Office a jak z niego to która wersja?

o programie z pakietu MS Office profess. XP

W manu Narzędzia - Opcje, zakładka e-mail, tam jest “wyświetlaj komunikat z powiadamianiem”.

Zobacz jeszcze zakładkę “wysyłanie”, tam są do zahaczenia “opcje śledzienia”

Żeby sprawdzać pocztę naciska się F5, myślę, że to wiesz ale źle ci się wpisało. Nie używam Outlook’a do odbierania i wysyłania poczty ale w opcjach powinno być gdzieś ustawienie automatycznego odbierania, może ustaw ten program jako domyślny dla poczty.

Pozdrawiam 8)

Ludzie powiedzcie skad mozna sciagnac outloooka expressa (pilne)

On jest wbudowany w system operacyjny od chyba win 95

Masz go u siebie na komputerze w Program Files

Pozdrawiam

dzieki stary tylko ja mam XP jakbys czytal dokladniej to bys zaczail moze w win 95 jest ale ja nie mam mam tylko normalnego z pakietu office. A jakbys niewiedzial to w XP nie ma od początku offisów

Sorry ale nie umiem rozróżnić z twojej mowy kiedy mówisz o Windowsie XP a kiedy o Office XP

Timy, a czy wiesz o czym piszesz.

Outlook Express to nie Outlook z Pakietu Office’a i jest dołączony do systemu Windows wraz z przegladarką IE.

PS. Szarek właściwie zrozumiałeś, pytanie dotyczyło Outlook Expressa i właściwą dałeś odpowiedź.

Pozdrawiam