Outlook sie popsul:(((

Jeszcze 2 dni temu dzialal jak zawsze sciagal wysylal itd… Ost nic nie zmieniajac w ustawieniach jak co rano wlaczam program a mi wyskakuje:

Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: ‘pop3.poczta.onet.pl’, Serwer: ‘pop3.poczta.onet.pl’, Protokół: POP3, Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10061, Numer błędu: 0x800CCC0E

Czy wie ktos jak mozna to naprawic??

Probowalem skasowac to konta i dac jeszcze raz to samo Nawet odinstalowalem Outlooka i zaistalowalem jeszcze raz i dalej nic:(((

wywal wszystkie ustawienia wpisz ponownie a jak nie zadziala może tobyć chwilowe bo czasem nie działa poczta

ciekaw jestem czy rada Pysia ci pomogła - ja mam podobny problem ale co śmieszne tylko z jednym kontem! !!

Nie pomoglo kasowalem wszytkie konta instalowalem na nowo podobnie nie dzialalo mi na interii taki sam komunikat sie pojawial:((( :frowning:

A nie dostałeś maila z o2 z informacją że masz włączyć uwierzytelnianie?? Takie maile zostały ostatnio wysłane do kont które nie kożystały z tej opcji. Wystarczy zalogować się na swoje konto i włączyć. To samo w outloku. :smiley:

Ale to o czym mowisz bylo dosc dawno na onecie zreszta tez i to mam wlaczone od dawna wiec to tez nie jest to :frowning:

pewnie ze nie to, ja nie mam uwierzytelniania na 2 kontach i chodzą - a poza tym zadnego maila nie dostałem z o2 :!:

Nie wiem co sie stalo nic nie zmienialem i zaczelo dzialac :lol: tak wiec dziekuje wszystkim za pomoc :slight_smile: