Outlook

witam

czy program ten można bez strachu odinstalować z systemu? nie pozostaną jakieś zbędne formalności? bo irytuje mnie ten program a do tego nie użytkuje go więc chciałbym odinstalować :slight_smile:

a po co ??

wywal skróty z menu start etc. i przestań go używać :stuck_out_tongue:

nie piszesz czy to outlook expres - dołączany do windy, czy outlook jako

samodzielny pakiet

jeśli to pierwsze:

–> panel sterowania --> dodaj usuń programy --> składniki systemu windows --> odchacz ptaszka koło OutlookExpres i gotowe

jesli to drugie - panel sterowania --> dodaj usuń programy --> znajdź na liście --> odinstaluj i po sprawie

P.S. nie zapomnij wcześniej wyeksportować książki adresowej i wiadomości - bo poźniej będzie płacz - “jak odzyskać adresy i maile” :smiley:

Tylko uważaj żeby po odinstalowani nie był jeszcze bardziej piorytowany. :wink:

Proponuje darować sobie to odinstalowanie. Wywal tylko skróty. :wink:

widzisz kolego, sprawa się ma tak samo jak byś chciał odinstalować IE, niestety pewne żeczy są tak powiązane z systemem że tego nie zrobisz, a jak uda ci się , to system ci siądzie i będzie potrzebny format :lol:

ok zrobie tak :slight_smile:

dołączony do systemu

dlatego zrobie tak jak mówił Monczkin 8)

Ja tez nie urzywam tego programu , i też sie już zastaniawialem nad wywaleniem go :stuck_out_tongue: ale obawiam się reakcji systemu :stuck_out_tongue: bo jak to bywa w rodzinie windows nigdy nic nie wiadomo :stuck_out_tongue: a systemu niechce mi się na nowo robic :stuck_out_tongue: , wiec polecam go rownież tylko odchaczyc 8) …