Outlook

Witam

Mam pytanie chce sobie skonfigurować outlooka tylko jest jeden problem da się jakieś hasło założyć albo coś żeby nie można moich maili było czytać jak się od tak wejdzie do programu…?

Jeżeli masz system plików NTFS to wystarczy zrobić konta użytkowników i założyć na nie hasła. Nikt nie będzie miał dostępu do twoich maili. :smiley:

W Outlook Express można założyć tożsamości na hasła Plik -> Tożsamość -> Dodaj nową tożsamość. Tylko musisz pamiętać żeby wychodząc z Outlooka nie zamykać go standardowo ale przez Plik -> Zakończ i wyloguj tożsamość

U mnie w PLIK nie ma czegoś takiego jak TOŻSAMOŚĆ :roll:

W tym Outlook’u, który jest razem z XP jest ta opcja… W starszych wersjach Outlook’a raczej nie ma tej funkcji - starsze wersje były w poprzednich systemach

A masz Outlooka czy Outlooka Express bo to jest różnica. Ja używam Outlook Express w wersji 6 i w nim jest ta funkcjia nie wiem jak jest w Outlloku.

W Outlok Expres faktycznie jest taka funkcja. :smiley: W Outloku można założyć hasło na plik outlok.pst za pomocą funkcji Plik>>Zarządzanie Plikiem danych programu outlok>>ustawienia>>zmień hasło. :smiley:

ok już mam dzięki wielkie za porade

Mam Outlooka z Office 2003 :o

Dlaczego zakładasz :evil: , że masz do czynienia z “myślącymi inaczej” ?

I po co się tak od razu burzyć???

Ponieważ były to słowa obraźliwe. Widziałeś tu takich. Ciekawe kogo kolega Saviola ma na myśli. :?

Ej, no co jest nikogo nie mam na myśli, ani nie chciałem żeby to było dla kogokolwiek obraźliwe :!: Już usunąłem zbedą wypowiedź ;].