Outpost Firewall 1.0 - to się da uaktualnić?

mam taki problem, posiadam w/w firewalla i jeszcze ani razu aktualizacji nie zrobiłem, da się to jakoś zrobić?

master_zonk6

Daruj sobie takie posty. :?

Kicior

Poszukaj w ustawieniach programu.

Nie ma przypadkiem żadnej ikonki do aktualizacji w programie lub w folderze programu ?

Strzelam ,bo nie używam Outposta. :slight_smile:

Oczywiście cięzko jest sprawdzić na stronie producenta.Z tego co widze ostatni relase datowany jest na 2002 a ostania wersja ma oznaczenie v1.0 (1817) trzeba przyznać też ze jesli chodzi o możliwości to nie poraża radze zmienić na [FREE] Sygate Personal Firewall lub, [FREE] Kerio Personal Firewall .Odnośnie NOD32 to u mnie ten antivir rządzi :slight_smile:

Witaj - aktualna wersja to Outpost Firewall Pro ver. 3.0.557.5918 (437). Nie wiem, czy masz wersję trial, czy komercyjną - jeżeli trial, to obawiam się, że nici, jeżeli komers, to sprawdż, czy nie wygasła Ci licencja.

Na pasku w “narzędziach” masz opcję

  • “aktualizuj teraz program”

  • kliknij, i zobacz co dalej.

Pozdrowienia

Sprawdż jeszcze na stronie:

http://www.dagma.pl/new/oprogramowanie. … ro_funkcje

Outpost 1.0 jest darmowy i nie jest dalej rozwijany.

Rozwijana jest wersja komercyjna 3.0 - Płatna 8)

Jeżeli chesz mieć nowesze wersje, zainstaluj v. Tray lub zapłać za Full

a wiem, to mam tylko mi chodzi o jakieś uaktualnienia bazy hackerów, spywarów itp.

bo tak to spokojnie to wersjji 3.0 (płatnej) moge aktywować

Kicior

Outpost 1.0 nie ma czegos takiego jak

To tylko zapora sieciowa.

Wersja 3.0 posiada jeszcze skaner spyware i to zapewne on się aktualizował

wersja free tej zapory czyli ta 1.0 nie jest aktualizowana .Ognitum po prostu juz nie wspiera tego produktu nie sa aktualizowane zadne sygnatury nic.Skupili sie na zarabianiu kasy czyli nawersji Pro.