Outpost Firewall problem z logiem :( Proszę o poradę:)

Mam problem z odczytaniem logów z Outpost Firewall, chodzi o to, że za każdym razem gdy chcę zobaczyć logi outposta i klikam „SHOW LOG VIEWER” to ukazuje mi się okienko z następującą informacją „CANNOT WRITE LOG BECAUSE YOU HAVE NO PERMISSION TO WRITE TO C:\ PROGRAM FILES\AGNITUM\OUTPOST\op_data.mdb. ERROR CODE 5 DESCRIPTION. ODMOWA DOSTĘPU”.

Z tego komunikatu rozumię że nie mam praw zapisu do pliku op_data.mdb :frowning: ponowna instalacja oprogramowania nie pomogła, ściągnąłem już nową wersję tego firewalla i po ponownej instalacji logi mogę przeglądać przez pewien krótki okres a po pewnym czasie wyskakuje powyższy komunikat:( Czy ktoś miał podobny problem??? jak go rozwiązać?? :))

dziękuję i pozdrawiamm:)

W weresji bezpłatnej jest tylko jedna wersja od dwóch lat. Więc nie za bardzo rozumię o czym mówisz :? :? :?

chodzi mi o 30-dniowa wersję 2.5 outpost firewall, chcę to przetestować w domu a potem ewentualnie jeśli spełni moje oczekiwania to zainstalować w firmie. narazie niestety mam problem z przeglądaniem logów:(