Outpost + restart systemu

Witam od jakiegoś czasu mam problem z restartem komputera. Odpowiedzialny za to jest Outpost. Otóz odpalam kompa, loguje sie na swoim koncie. pojawia sie pulpit, cos się ładuje do traya i bum restart. Po restarcie system uruchamia sie normalnie. (Czasami zdarzy się, że komp uruchamia sie normalnie) po restarcie wiinda wyświetla komunikat, że outpost spowodował poważny błąd sygnatura błędu 80000003@NTOSKRNL+9075C. Aha, zauwżyłem że jesli outpost uruchamia sie po Nodzie 32 nie ma problemu. To chyba konflikt przy odczycie kernela czy cos w tym stylu.

no i temat, hm… zamknięty:/

mam ten sam problem, system chodzi, chodzi i reset, po którym komunikat błędu outpost firewall pro. Czy to konflikt sprzętowy…?

jeśli są problemy to spróbuj zainstalować Zone Alarm

spróbuj przeinstalować outposta, może pomoże :slight_smile:

Przeinstalowałem już 3 razy ale nic nie pomogło. Prawdopodobnie przyczyną jest to, że programy typu firewall korzystają z różnego rodzaju sterowników sprzętowych zainstalowanych w systemie (a sprzęt mam raczej z górnej półki i nie zamierzam zmieniać na gorszy:) i w przypadku nowości niektóre firewalle nie radzą sobie z obsługą owych sterów.

Macie na to jakąś rade na teraz, nim outpost wypuści nowszego firewalla?:slight_smile: