Overclocking na forum ;]

(:: MARIO ::) #1

Witam!

Dawno nic niepisalem, wiec zaloze tamacik by przełamać tę ilośc świątecznych tematów :slight_smile:

Czy podkrecacie swój sprzet ? procek, karta grafiki, ram :twisted:

Ja swoj podkręcam, a overclockingiem interesuje sie juz 2 lata :slight_smile:

A jak u Was?

btw: tylko bez postów ze podkrecanie uszkadza sprzet, bo kto umie temu sie sprzecik niezepsuje :smiley:

(Damian) #2

Jak miałem słabszy procesor to go podkręcałem...Obecnie taktowanie aktualnego procka mi wystarcza,więc nie podkręcam...

Karte graficzną podkręcałem,ale niestety po tym zabiegu zaczęły mi latać plamki w grach,więc pozostałem na oryginalnym taktowaniu....

(Dragonlnx) #3

:slight_smile: ja wole nie podkręcać swojego kompa ....

Bo nie mam kasy na nowwego :stuck_out_tongue:

(lazikar) #4

Nie widzę takiej potrzeby. Szczególnie smieszą mnie takie pytania na forum "Jak podkręcić procka 3,0 na 3,6" :hahaha: Bzdet totalny. :smiley:

(Czr R1) #5

Ja tylko co sobie w kompie podkręcam nieraz to karta grafiki. Wcześniej miałem rive tnt2 m64 32. Przestawiłem zegary z 120-150 i z 125-147.Teraz tą moja kartę nową też trochę podkręcałem tak dla próby ale nie widze potrzeby jej narazie podkręconej zostawiać

(dżasny) #6

Czy jedynym najlepszym wyjsciem jest bios do podkrecania?!

(Czr R1) #7

Zależy do czego ja karte z poziomu windowsa kręciłem. Ale do takiego poważnego wyciskania siódmych potów z karty to już chyba sie coś w biosie robi, i zmienia napięcia jeśli się nie mylę :?