Ovh.org

Cześć jak mam się zarejestrować na tym serwerze ja nie umiem proszę o screny i nie wiem co z ta aktywacja kont na emial ??

Chodzi Ci o http://60free.ovh.org :?:

Wchodzisz na http://60free.ovh.org/pl/cgi-bin/add.cgi > wypełniasz formularz > klikasz “Zamów” .

Zajrzyj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=44565

:mrgreen:

Wypełniłem formularz zgodnie ze stanem faktycznym o godzinie 23 pewnego dnia, decyzja przyszła o godzinie 9 następnego dnia.

Ku mojemu zdziwieniu odmowna, nie było nigdzie podanego powodu, poprostu olewają konkretnie.

A chciałem założyć sobie forum.

Teraz mam na host.sk bez żadnych formalności w 5 minut tylko jest reklama ale nie taka straszna i da się przeżyć, a przez 60free.ovh.org straciłem pół dnia (tzn. całą noc) i jeszcze mi odmówili nie podając powodu.

Zdecydowanie nie polecam

a ja tam mam dobre doswiadczenia, zwlaszcza ze aktywowali mi konto po jakis 15 minutach :wink: a najszybciej jest na goin.pl

ten serwis http://www.goin.pl jest bardzo dobry proszę zobaczyc jak chodzi forum jak szybko się otwiera forum wgralem tak sobie zebyscie zobaczyli jak to wszystko chodzi http://www.wwlz.goin.pl

A ja mam dobre wspomnienia po ovh.org mail potwierdzający przyszedł po 30 minutach i wszystko ładnie elegancko :wink:

no i polecam http://byethost.com/ :stuck_out_tongue:

zwłaszcza ta baza mysql - 2mb :lol:

Ale to tez zależy do czego ma strona służyć (strona domowa itp. czy forum jak forum to byethost :stuck_out_tongue: ) :stuck_out_tongue:

H@ker - jak się nie ma wcale postów, bez hacków.

Nie polecam serwerów haa, już pare stron udalo mi się złapać.

to nie ja mowilem :wink: ja do ovh nic niemam…

a co do bazy MySQL to rozszerzyli ja bodajze do 4 MB

Airborn oj przepraszam :oops: pomyłeczka juz zrobione :slight_smile:

wbijasz się na http://60free.ovh.org/pl/cgi-bin/add.cgi wypełniasz formularz klikasz zamów odczekasz 24h przyślą ci potwierdzenie na maila urzyjesz klienta ftp np. tc gdzie przy urzyciu skrótu klawiszowego ctrl+f skonfigurujesz nowe połączenie w sesje wpisujesz co chcesz w host:ftp.60free.ovh.org nazwa użytkownika:nazwa użytkownika hasło:twoje hasło ::łączysz się wysyłasz pliki do folderu www i masz stronkę pod adresem jaki podałeś podczas rejestracji to proste :smiley: