P2p a połącznie z internetem i directx a nba '07

Witam mam 2 problemy jeden to:

rozłączanie się internetu po włączeniu dowolnego programu p2p. łącze neostrada i livebox. zostaje całkowicie odłączony od internetu. pomaga dopiero restart liveboxa. jaki może być tego powód.

drugi problem to instalacja NBA 07. po wpisaniu klucza wykakuje komunikat ze program wymaga directx 9.0c lub wyższego. ja mam właśnie 9.0c ale tak jakby nie wykrywał chociaż program umieszczony na płycie do sprawdzenia wymagań sprzętowych wykazuje że jest prawidłowo. co z tym można zrobić

z góry dziękuję za pomoc

Sam jestem posiadaczem LiveBox ale nie mam takiego problemu, czego nie mogę powiedzieć o modemie który posiadałem wcześniej. Problem jest dość banalny, zbytnie obciążenie łącza. Pomoże, zmniejszenie maksymalnego transferu zarówno w pobieraniu i wysyłaniu o jakieś 1-2 kb/s.

Nie wiem, jak z LiveBox, bo u mnie wymiana modemu pomogła. Zadzwoń na infolinię i spytaj specjalistów.

tez mam liveboxa i czasami mi rozłancza a ty jestes bezposrednio podpiety lanem do liveboxa czy przez wifi. Sprobuj usunac tego directax i zainstalowac jeszcze raz