P2P i NEO 640

(Dziobson) #1

Witam!

Mam takie pytanie. Czy mając Neostrade z łączem 640 przez usługe p2p będzie mi ściągało pliki z taką prędkością przez cały czas?

(Golden Finger) #2

Nie , ponieważ jest wiele czynników, od których zależy prędkość ściągania, chociażby przepustowość łącza osoby, od której ściągasz.

Pozdrawuiam :okulary:

(Dziobson) #3

To jaki jest taki logiczny Maximum ściągania przez P2P?

(Golden Finger) #4

Jeżeli druga strona pozwala (czyt. przepustowość łącza UL) to możesz czasami mieć max dla swojej przepustowości DL. Jednak nie spodziewaj się, że będzie tak cały czas.

To jest jedyne logiczne maximum :twisted:

Prędkość też jest uzależniona od programu P2P. Ponoć poprzez Bittorrent ściaga się szybciej niż przez e-Mule, ale ja mam wątpliwości, sprawdzałem i moje doświadczenia są inne. Jednak nie można tego tak wyrokować z powodów, jakie podałem powyżej.

Pozdrawiam :okulary:

(Dziobson) #5

Ok. Dzięki

(Xiao19) #6

Torrent jest najszybszy bo [wieksza liczba osob oznacza wiekszy tranfer] inna zasada ;zero kolejek i tym podobnych glupot nic niemusiz udostepniac i tak dalej a szybkosc masz tylko mniejsza niz prawie max ok (od 80% do max) jesli admin twojej sieci poblokowal porty korzystajace z programu BitTorrent i tak dalej , np, jestes za natem wiec niespowdziewaj sie szybkich transferow bo twoje bezposrednie polacz. jest utrudnione a wrecz niemozliwe i szybkosc siega do kilku kbs a nie np. max lacza

Torrent jest najszybszym programem do sciagania plikow i nikt tego niezmieni nowa jakosc

polecam

a czy ci bedzie sciagalo max twojego lacza to ci odpowiedzial modertator

Golden Finger; i ja tylko dodaje swoje trzy grosze do odp.

--wylaczyc NAT (firrewall)--

to najwazniejsze ;pogadac z adminem sieci by chociarz na noc wlaczal

max polaczenia i wtedy kazdy program p2p bedzie szybko sciagal

wykorzystujac max polaczenia