P35A-S - brak dźwięku

Zainstalowałem właśnie system na tej płycie. Problem jest jedynie taki że nie odtwarza dźwięku. Sterowniki są, urządzenia sprawne, reaguje na włożenie wtyczki bo wyskakuje okienko pytające który głośnik podpiąłem. Ale dźwięku nie ma. WMplayer wyskakuje że “może być problem z urządzeniem dzwiękowym lub wideo” i mówi żeby spróbować z nowymi sterownikami, a AvRack woła że “Operajcia nie może być wykonana, ponieważ piny nie są połączone”. I nie wiem o co mu chodzi ani co z tym zrobić. Jakiś help?

Właściwości “Mój komputer” -> Menedżer urządzeń i spr. czy nie masz pytajników gdzieś.

Odinstaluj stery od dźwięku co masz i spr. zainstalować te.

No niestety na płytce już jest ta wersja sterowników.

Ale odinstalowałem mu stery z panelu sterowania i teraz nie chce już zainstalować nowych. Na tych z płyty wyskakuje że instalacja nie powiodła się, a na tych z sieci wyskakuje jakiś error. I nic nie mogę zrobić. A w menadżerze urządzeń nie pozwala mi go odinstalować bo mówi, że mu to potrzebne przy uruchamianiu czy coś takiego. I nie wiem co dziadowi zrobić. Format… :co:

regulatyor głośności na maksa? odznacz jeżeli jest zaznaczone “podawanie” dźwięku na wyjście cyfrowe.

No regulatorami głośności se nic nie zrobię jak już nie mogę zainstalować sterów :smiley: Da się jakoś odinstalować całkiem dźwiękówkę? Bo jak już mówiłem Menedżer urządzeń mi nie pozwala. A reinstalki systemu mi sie nie chce robić…

No i sprawa podpięcia front panela. http://www.foxconnchannel.com/support/f … -us0000021 ja mam wersję 2 ale ten opis pinów mi nic nie mówi jak ja mam wtyczki “mic;gnd”, “S-L”, “S-R” i “mic bias”