P4 3,00ghz poczuje moc?

Poczuje moc jak kupie Intel Pentium 4 3,00ghz.Odczuje dużą różnice w grach?Bo wydaje mi sie ze nawet jak mialem 9200SE to nie wyciagał wszystkiego Celeron D 330 2,66ghz?Mój kumpel ma 9200SE i mu San Andreas chodzi płynnie bez zacinek.A mi przy 6800XT sie cina :/.Ma lepszy procesor AMD ATHLON 64 jakis tam pewnie przez to.Kupienie lepszego procesora cos da?

Procesor:Intel Celeron D330 2,66ghz 533

Płyta Głowna:Asrock P4i48 DDR ATX

Pamięć: 768ddr ramu 400mhz GOODRAM

Dysk twardy nie miękki :80gb 7200 WD 2MB WD

Karta Graficzna:6800XT Potoki 12/5

ZASILACZ: TRACER-400W ATX(230V)

no procek jest wąskim gardłem u ciebie :stuck_out_tongue:

do tego jeszcze dysk …

napisał byś ile chcesz wydać :slight_smile:

bo najlepiej to by było zmienić płytę i proca … :stuck_out_tongue: no ale już samo kupno tego P4 powinno coś dać :stuck_out_tongue: a jeszcze lepiej core 2 duo jeśli płyta obsługuje :stuck_out_tongue:

ZULMEN a może wina tkwi w sterownikach ?? GTA SA powinno Ci płynnie chodzić.

Raczej nie nie formatowałem kompa po zainstalowaniu karty graficznej

no ale może masz nieodpowiednie sterowniki i przez to masz spadek fps .

To jakie mam miec zainstalowane?

eee nie wiem :stuck_out_tongue:

Wiem tylko że stery do kart ATI najlepiej zainstalować jakieś Omega ale dokładny numer sterów to nie wiem.

Witam!

Ale on nie ma karty ATI tylko GeForce 6800XT - zainstaluj jakieś stery ForceWare - możesz najnowsze ze strony nVidii.

:oops:

sorki,źle przeczytałem temat.

Mam ForceWare

A jaką wersję?? :mrgreen:

poczujesz moc jak kupisz P4 z magistralą 800Mhz i 1Mb cache L2 , martwi mnie tylko to czy twój zasilacz to uciągnie.

Właśnie może wymiana płyty, zasilacza i Intel core duo 2 ?

Z tego co wiem to E4300 dziala tez pod starszymi plytami

Więc może pod twoja zadziała

nie wejdzie

i ramu, grafiki, lub kupno kijowej płyty z ddr1/2 agp i pci-e, ale to bezsens, lepiej w A64/ S64, DDR2 A-Daty 667 i Abita KN9 lub cos z zintegrowaną Biostar/ Abit/ Foxconn, niż w takie wynalazki.

Czyli jakiegoś prescota 90nm z poborem że prędzej poczujesz dym, ale co tam gierki ważniejsze