P5W DH Delux - pytania:D

Witam miałem nie dawno troszk czasu na “zabawę” z tą płytą główną i mam kilka pytań:D. Pierwsze to co mi daje włącznie opcji Digital Home w biosie. Drugie to czy ktoś wie czy asus wydał stery do pilota(dołączonego z płytą) działające w Win XP Pro, no i ostatnie to czy jak walne kompa w hibernacje to czy wyłączją mi się programy i czy proc i karta się niegrzeją bo lecą wszystkie wentylatory na off i żeby kompa potem włączyć trza poruszać myszką, czy komp w stanie hibernacji jest włączony i wszystkie procesy dalej lecą czy jak to z tym jest? Dzięki za odpowiedz:D I pozdr!

Hibernacja polega na tym że masz otwarty np. internet i jakąs strone przechodzisz w stan hibrenacji i wszystko z pamięci Ram jest zapisane na dysk twardy np. jak masz 1024 mb Ramu aby przejsc w hibernacje potrzebujesz 1GB wolnego miejsca na dysku.Jesli przejdziesz w stan hibernacji komputer poprostu jest wyłączony możesz odłączyc go od prądu a jak włączysz ponownie to internet z otwartą wczesniej stroną nadal będzie otwarty.

Na tym polega hibernacja.

P.S:Aby w win XP przejsc w stan Hibernacji (niewiem czy w innych też)nacisnij start—> wyłącz komputer—>nacisnij SHIFT—>i potem opcja “Stan wstrzymania” zamieni sie na “Hibernacja”

i wtedy kliknij na “Hibernacja”

Ale to chyba każdy wie 8)

No a co z tymi sterami do pilota i z funkcją digital home?