Pack_Vista_Inspirat_1.1

dlaczego gdy zainstalowałem Pack_Vista_Inspirat_1.1 niezmieniło mi wszystkich ikon? Jest jakis sposob aby to nasprawic? Wszysztki eidac na screenie

screen

prawy przycisk myszki na pulpit, własciwości,wyglad,efekty, zaznacz użyj duzych ikon, potem zastosuj, jak nie będą co się podobały duze ikonki możesz je spowrotem przywrucić odptaszajac uzyj duzych ikon :slight_smile:

wielkie ale to wielkie dzieki, bo szukałem i szukałem ale nie znalazłem, a to takie proste było:D, jeszcze raz dzieki i mam pytanie jak bym troszke pomniejzył o nadal akie beda??

tak, teraz mozesz oidchaczyc uzyj duzych ikon , a i tak będziesz miał te nowe :slight_smile:

jest git:D:D, a jak na to wpadłeś??

tez nie zmieniło mi ikonek na pulpicie i zacząłem kombinowac , i tak się złozyło że wykombinowałem :smiley:

ja juz tamtym sie miałem zajac, ale napoczatku sprawdzałem ikomy roznymi programi , noz kurde 3 dni tylko zmarnowałem:D

tez nie zmieniło mi ikonek na pulpicie i zacząłem kombinowac , i tak się złozyło że wykombinowałem Suszę zęby

sory ale nawet nie szukałem tego na forum, bo od 1 dnia w którym zainstalowałem vista inspirat wpadłem na ten pomysł :twisted:

A ja mam pytanie czy powinien się zmienić menu Start??

Bo ja mam takie same jak XP tylko kolor czarny, czy da się zmienić na taki sam jak w WindowsVista??

to znaczy na jaki ?

on zmienia ci kolorystyke na czarno a tej szukajki z visty nie bedziesz miał po zainstalowaniu packa :roll:

Chyba chodziło o taki:

klik :stuck_out_tongue:

to takiego nawet nie ma w wersji 5219 :smiley:

ani w becie 2 pewnie nie bedzie, zreszta to jest brzydkie, nie powinni tego nawet do finalnej wsadzić wersji.

Więc vista pack nie zmieni ci tego paska na taki :slight_smile:

Ani w menu start nie bedzie opcji search

Mondzio , screena usunąłem ze względu na zawartość lewej strony ekranu.

Przyjrzyj się uważnie, a znajdziesz tam adresy do stron z nielegalnymi treściami.