Pack_Vista_Inspirat_1.1

(ząbacz) #1

dlaczego gdy zainstalowałem Pack_Vista_Inspirat_1.1 niezmieniło mi wszystkich ikon? Jest jakis sposob aby to nasprawic? Wszysztki eidac na screenie

screen

(aero) #2

prawy przycisk myszki na pulpit, własciwości,wyglad,efekty, zaznacz użyj duzych ikon, potem zastosuj, jak nie będą co się podobały duze ikonki możesz je spowrotem przywrucić odptaszajac uzyj duzych ikon :slight_smile:

(ząbacz) #3

wielkie ale to wielkie dzieki, bo szukałem i szukałem ale nie znalazłem, a to takie proste było:D, jeszcze raz dzieki i mam pytanie jak bym troszke pomniejzył o nadal akie beda??

(aero) #4

tak, teraz mozesz oidchaczyc uzyj duzych ikon , a i tak będziesz miał te nowe :slight_smile:

(ząbacz) #5

jest git:D:D, a jak na to wpadłeś??

(aero) #6

tez nie zmieniło mi ikonek na pulpicie i zacząłem kombinowac , i tak się złozyło że wykombinowałem :smiley:

(ząbacz) #7

ja juz tamtym sie miałem zajac, ale napoczatku sprawdzałem ikomy roznymi programi , noz kurde 3 dni tylko zmarnowałem:D

(Jas Mo) #8

tez nie zmieniło mi ikonek na pulpicie i zacząłem kombinowac , i tak się złozyło że wykombinowałem Suszę zęby

(aero) #9

sory ale nawet nie szukałem tego na forum, bo od 1 dnia w którym zainstalowałem vista inspirat wpadłem na ten pomysł :twisted:

(Marek Szalus) #10

A ja mam pytanie czy powinien się zmienić menu Start??

Bo ja mam takie same jak XP tylko kolor czarny, czy da się zmienić na taki sam jak w WindowsVista??

(aero) #11

to znaczy na jaki ?

on zmienia ci kolorystyke na czarno a tej szukajki z visty nie bedziesz miał po zainstalowaniu packa :roll:

(Michalkwiecinski) #12

Chyba chodziło o taki:

klik :stuck_out_tongue:

(aero) #13

to takiego nawet nie ma w wersji 5219 :smiley:

ani w becie 2 pewnie nie bedzie, zreszta to jest brzydkie, nie powinni tego nawet do finalnej wsadzić wersji.

Więc vista pack nie zmieni ci tego paska na taki :slight_smile:

Ani w menu start nie bedzie opcji search

(Magik) #14

Mondzio , screena usunąłem ze względu na zawartość lewej strony ekranu.

Przyjrzyj się uważnie, a znajdziesz tam adresy do stron z nielegalnymi treściami.