Padająca Neostrada

Witam. Mam taki MALY problem. A więc pada mi neostrada. Czasami dzieje się to 10 razy w ciągu 10 minut, czasami zdoła pociągnąć całą noc i dopiero się wyłączy. Pada w każdej sytuacji, gdy gram, ściągam czy po prostu nic nie robie na komputerze. I proszę mi nie pisać zebym przeinstalował sterowniki czy coś w tym rodzaju…bo to nic nie daje.

zadzwoń na infolinię neozdrady na pewno ci pomogą

proszę zadzwonić do telekomunikacji oni są od tego żeby panu naprawić neostrade jak komputer jest sprawny może coś z linią jest nie tak lub wymienią modem z neostrady oni powinni przyjechać i naprawić panu za darmo od tego są

Dzieje się tak od początku uruchomienia usługi czy też może zaczęło się tak dziać po pewnym czasie? Jaki system operacyjny? Jeżeli Windows to czy pojawiają się jakieś komunikaty o błędach (przy włączonym raportowaniu błędów). Czy ponowne uruchomienie internetu wymaga restartu komputera? Wszystko to jest ważne inaczej można tylko zgadywać

Od zawsze padała,2-3 razy dziennie. Ostatnimi czasy to już całkiem. Żadne błędy się nie pojawiają. Kiedy padnie muszę odczekać jakąś minute, łączę się, wyskakuje jakiś komunikat bodajże (726), ze nie można połączyć się z neostradą, łącze sie ponownie i działa… Dzisiaj już tak miałem co najmniej 5 razy. Jak mi jeszcze raz się rozłączy zrobię screeny i postne je tutaj.

ozi8787 mi też neo padała ;/ rozwiazałem to sciagajac aktualizacje systemowe , sciągneło kilka i od tamtej pory jest OK :wink:

być może jesteś daleko od centrali od tego ten problem zadzwoń na 0800102102 tam Ci wszystko wytłumaczą