Padająca Neostrada

(Ozi8787) #1

Witam. Mam taki MALY problem. A więc pada mi neostrada. Czasami dzieje się to 10 razy w ciągu 10 minut, czasami zdoła pociągnąć całą noc i dopiero się wyłączy. Pada w każdej sytuacji, gdy gram, ściągam czy po prostu nic nie robie na komputerze. I proszę mi nie pisać zebym przeinstalował sterowniki czy coś w tym rodzaju...bo to nic nie daje.

(Kubekster) #2

zadzwoń na infolinię neozdrady na pewno ci pomogą

(system) #3

proszę zadzwonić do telekomunikacji oni są od tego żeby panu naprawić neostrade jak komputer jest sprawny może coś z linią jest nie tak lub wymienią modem z neostrady oni powinni przyjechać i naprawić panu za darmo od tego są

(Rejkm) #4

Dzieje się tak od początku uruchomienia usługi czy też może zaczęło się tak dziać po pewnym czasie? Jaki system operacyjny? Jeżeli Windows to czy pojawiają się jakieś komunikaty o błędach (przy włączonym raportowaniu błędów). Czy ponowne uruchomienie internetu wymaga restartu komputera? Wszystko to jest ważne inaczej można tylko zgadywać

(Ozi8787) #5

Od zawsze padała,2-3 razy dziennie. Ostatnimi czasy to już całkiem. Żadne błędy się nie pojawiają. Kiedy padnie muszę odczekać jakąś minute, łączę się, wyskakuje jakiś komunikat bodajże (726), ze nie można połączyć się z neostradą, łącze sie ponownie i działa... Dzisiaj już tak miałem co najmniej 5 razy. Jak mi jeszcze raz się rozłączy zrobię screeny i postne je tutaj.

(fiłek) #6

ozi8787 mi też neo padała ;/ rozwiazałem to sciagajac aktualizacje systemowe , sciągneło kilka i od tamtej pory jest OK :wink:

(Kawior102) #7

być może jesteś daleko od centrali od tego ten problem zadzwoń na 0800102102 tam Ci wszystko wytłumaczą