Pady i kierownice

Czym się lepiej gra w wyścigówki ?

Na kierownicy czy padzie?

Z góry thx!

Sam spróbuj to się dowiesz.Jeden gra tylko na kierownicy inny na padzie a jeszcze inny będzie grał na klawiaturze.

Mi na kierownicy. Logiteh G25 to bajka :slight_smile:

Na klawiaturze to ja grałem :wink:

Na kierownicy mało (Raz u kolegi) i mi nie szło.

Na padzie nigdy.

Dlatego was sie pytam - czy takie pady/kierownice są warte zakupu :)?

Po jednym razie to mistrzem kierownicy nie będziesz,kwestia nauczenia się.Inna kwestia czy Ci się to podobało?Ja najbardziej lubiłem grać na padzie(przyzwyczajenie od konsoli :stuck_out_tongue: ),na kierownicy próbowałem grać ale mi nie odpowiadała.

mi najlepiej gra się na klawiaturze… :slight_smile: to jest kwestia przyzwyczajenia i wprawy \ treningu :slight_smile:

ja osobiście najbardziej lubie grać na klawiaturze ale w najnowsze wyścigi (mam na myśli juiced2 HIN i Racer drive grid) praktycznie nie możliwe jest granie a klawie dlatego kupiłem sobie pada który nie działa z gridem niestety…

za co w colina mcrae dirt na klawiaturze jest też dość trudno ale da się opanować samochód. Jednak na padzie w dirta gra się łatwiej i przyjemniej.

Jeśli masz kase i miejsce na trzymanie kierownicy to kup kierownice bo jest jeszcze przyjemniej (ja jednak wole kase zostawić na nową grafe niż klerownice) i wygodniej niż na padzie.

Mhm, popytam sie znajomych czy ktoś ma ;f

A pad jakiś dobry możecie polecić ;D?

logitech rumblepad 2 :smiley: Świetny pad, POLECAM.

Można jeszcze ewentualnie pad o X 360, ale mi się na logitechu lepiej gra (zależy od ręki)