PageRank


(Saff111) #1

Witam, co trzeba zrobić, żeby mieć wysoki pagerang?


(pioteer) #2

Page rank jest tym większy im więcej serwisów zewnętrznych prowadzi do twojej strony. Zależy od ilości linków prowadzących do twojej strony. Co zrobić? Wymieniać się linkami z innymi serwisami, dodawać stronę do katalogów seo (co prawda ich wartość nie będzie wysoka ale zawsze to większa możliwość wyświetlenia naszej strony w wynikach wyszukiwania google) . Najmniej wartościowymi linkami są userbary na forum oraz wpisy w komentarzach na blogach, dlatego nie warto się w to bawić. Wymieniaj się z dobrymi serwisami (o ile takie oferują jeszcze wymianę darmową) które mają wysoki page rank tzn. powyżej 3. Wtedy masz możliwość, że będziesz miał taki page rank jaki ma ta strona z jaką się wymieniasz.

Więc jak widzisz czasami lepiej wymienić się z kilkoma dobrymi serwisami niż z setkami niewartościowych stron. Page rank jest aktualizowany co kwartał, a najbliższa aktualizacja przewidywana jest na początku 2007 roku.

Pozdrawiam


(Skr3czu) #3

Poprpstu dodawaj stronę do katalogów i wymieniaj się linkami :slight_smile:


(Patrol) #4

O tyle tylko że jak masz 0 page rank, a inna strona 4 page rank to nikt się z tobą linkami nie zamieni, chyba że twój kolega. :twisted:


(Szuman) #5

patryk_patrol , dlatego niech kataloguje stronę: dodając link do katalogu zyskuje linki, a nie musi w zamian umieszczać linków na swojej stronie. Poza tym link prowadzący do naszej strony jest cenniejszy (ma większą moc) jeśli nie linkujemy do tamtej strony.

tu masz spisy katalogów SEO:

http://www.katalogiseo.info/

http://www.seo.net.pl/index.php?s=catalogs


(squeet) #6

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif


(Patrol) #7

Skorzystaj z tego: http://www.linkiseo.pl


(Szuman) #8

patryk_patrol , nie polecam. Dodaje do starych, opuszczonych, zaspamowanych katalogów i takie linki o kant ... rozbić


(system) #9

Z tego co wiem najlepszy jest http://www.link-vault.com/